אינסטלציה למטבח

אנשים רבים שהאמינו פעם שאינסטלטור הוא הדרך היחידה להזיז כיור, להתקין ברז או לחבר צינור נחושת גילו שזה לא תמיד צריך להיות קשה.

לבסוף

הדרך הטובה ביותר להגן על מערכת הצנרת למטבח שלך היא להתקשר תמיד לאיש מקצוע לכל עבודה שתזדקק לה (אורין שירותי אינסטלציה בירושלים עושים עבודה נהדרת!). אינסטלטורים מיומנים יעזרו לכם לתחזק אותם כך שכיור, מדיח כלים ועוד יעבדו כראוי. בין אם אתם זקוקים לברז חדש, אינסטלציה חדשה או אפילו מעט עזרה, המומחים של ורן קומברס אינסטלטורים בע"מ מקבלים את הכיסוי. אינסטלטור מקצועי ישמור ויחזק את מערכות הצנרת למטבח שלכם הכיורים, הצנרת והמכשירים הביתיים שלכם עובדים כמו שצריך. אם אתה מרגיש שהמטבח שלך זקוק לבדיקה או תיקון, אל תבזבז את הזמן שלך במציאת ניקסקו אינסטלטורים בע"מ כדי לפתור את סיבוכי הצנרת, קשה ככל שיהיו. סמכו עליהם וסמכו על השרברבים המנוסים שלהם שיאבחנו את הבעיה ויחליפו את הברז, ויחסכו לכם הפתעה לא נעימה על חשבון המים שלכם. וודאו שהצנרת ומכשירי החשמל שלכם נמצאים בידיים טובות עם השירותים המקצועיים של שרברב ורן קומרס. אנו יכולים לסמוך עליכם שתפגשו את מערכת התברואה שלכם עם כמה שפחות קשיים. בין אם אתם זקוקים לכיור חדש, למתקנים סניטריים חדשים או אפילו לעזרה קטנה, אנחנו מכוסים אותו, בין אם מדובר בבאר או במתקן לפינוי פסולת.

הטכנאים שלנו הם אינסטלטורים מוסמכים, ההסמכה הגבוהה ביותר לאינסטלטור בענף, ואנחנו מעסיקים טכנאים שעברו את תוכנית הסמכת האינסטלציה הקפדנית של ניקסקו כבר יותר מ- 30 שנה.

אם ברצונך לברר כיצד זה עובד

קרא מדריך שלב אחר שלב להתקנת כיור מטבח DIY, עקוב אחר השלבים ותהיה גאה לאחר ההתקנה. אם הפכתם את המטבח שלכם לתיקון – סיפור הצלחה – תוכלו גם להתקין כיור מטבח בעצמכם. אתה יכול לעשות זאת על ידי צפייה בסרטון YouTube זה, עם הוראות והוראות להתקנה והתקנה של מערכת שטיפה ותברואה משלך.

התקנה מסובכת של כיור מטבח מבטיחה כי לכל משק בית במדינה תהיה גישה מיידית למים חמים וקרים בכל עת. אנחנו # הרגשנו צורך להציע לך פתרון פשוט, אמין ובמחיר סביר לצרכי התקנת המטבח שלך.

פשוט הכנסת מים חמים לכיור למשך שבוע לפחות יכולה גם לעזור מאוד בשמירה על הכיור נקי וברור

יתרה מכך, שמירה על ניקוז זורם חופשי מקלה על שמירת הניקוז נקייה וברורה יותר. פשוט הכנסת מים קרים לניקוז האמבטיה או לפחות מים חמים לניקוז הכיור במטבח (למשך שבוע לפחות) יכולה גם לעזור לשמור על כיור נקי יותר, נקי יותר ונקי יותר.

עם זאת

חשוב לשמור על מתקני התברואה במצב טוב על ידי הגבלת הניקוז ותכנון תחזוקה שנתית. כמו כן, אתה לא יכול פשוט לזרוק את כל הצנרת והצינורות שלך לפח – חשוב על דמי פינוי וסילוק שעלולים להיגרם בעת שיפוץ המטבח והמתקנים הסניטריים שלך.

אם יש לך מתקנים סניטריים ישנים במטבח שלך והם כבר לא עומדים בקוד

יהיה עליך להסיר ולעדכן אותם. עלות התקנת המטבח יכולה להשתנות בהתאם לסוג העבודה שאתם מבצעים ולסוג הגופים והמכשירים שתבחרו – העלות המדויקת תלויה בגודל השטח החדש והאם יש לכם אינסטלציה לכך או לא. אם יש לך מתקנים סניטריים ישנים יותר במטבח, או אם הם לא נמצאים בשימוש במשך תקופות זמן ארוכות ואינם נמצאים בקוד, ייתכן שתצטרך לשלם עבור המתקנים הסניטריים בלבד, כך שהפרויקט משתנה בהתאם לעבודה שמתבצעת. נעשה ועל סוג ואיכות המכשירים והמתקנים.

אם מאמצי ה- DIY שלך לא עובדים

האחריות הסניטרית האמריקאית על מגן הבית מכסה את זמן ההשבתה של כיורים, אמבטיות, מקלחות ושירותים, בהתאם לסיבה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אינסטלציה של סקוטו בכל שעה ביום או בלילה בכדי לשפר את הצנרת שלכם.

אם אתה חושד שהכיור שלך נפל קורבן לצינור ניקוז חסום, אל תתבייש להתקשר לאינסטלטור. בדקו אם קיימות בעיות נפוצות לפני שאתם מתקשרים לאינסטלטור מקצועי ובדקו שוב לאחר שאתם מתקשרים אליהם.

אתה יכול לשכור טכנאי לתיקון ציוד או לבחור אינסטלטור מנוסה שיחליף את הקו או יחבר אותו מחדש

אם אתה צריך להתקין חיבור צינור ישן, כמו זה בכיור המטבח שלך, ייתכן שתצטרך עזרה של מומחה בכדי לקנות חומרים נוספים ולהוסיף את הכלים הדרושים להסרת חיבור הצינור הישן ולהתקנת אחד חדש. אינסטלטורים יכולים להסביר אם החומרים לכל יצירה תואמים למפרט המקומי, והם יכולים להעדיף את עבודתם.

דילוג לתוכן