בהרט לבנוני

בשבועות האחרונים הקבוצות והסיפורים בפייסבוק מלבנון היכו גלים והקשו על השכחה. הפוסטים, שנוצרו לציון 50 שנה לעצמאות לבנון מהאימפריה העות'מאנית ועברה המדוכא, מהווים גלים. החלק הרביעי מתאר את תפקידה של האו"ם בסיוע לבנון בניהול המשבר הסורי ומה קרה מאז.

המאה השנייה לספירה ניבאה עבור רוב הלבנונים את דרך העישון הצפון-מערבית

שהובילה מדרום ערב לים התיכון ושימשה סוחרים. הדרוזים הם הקבוצה האתנית השנייה בגודלה במזרח התיכון אחרי המוסלמים. הם גרים בלבנון, בירדן, בסוריה, במצרים, בלבנון ובלבנון (בירת לבנון) ומגלים זיקה דתית ותרבותית גבוהה לטורקים וערבים כמו גם למוסלמים ממדינות אחרות.

הדרוזים מקובצים בלבוש מערב אסייתי ויכולים להיחשב מקומיים מאוד

סוריה נחזתה בחלקה כאתר מסלול הקטורת להגירת סורים, לבנונים וערבים מהמזרח התיכון. שבטים נודדים אלה חוו את נוכחות מגוריהם לאורך דרכי הקטורת, מה שהגדיל את המגוון הגנטי שלהם.

החוקרים מצאו כי SFI-43 לנשים

הוא מצרי וכי SFI-43 לגברים ונשים במצרים היא בחירה טובה מאוד עבור נשים במצרים. FI-44 מיועד לגברים ממוצא מצרי או לבנוני, בין אם יש להם את זה ובין אם לאו. הסיבה לכך היא שהם חיפשו מקלט בביירות ובקהיר, שהיו אז אויבים פוליטיים, מכיוון שהתנגדו ברצינות לנאצר ולפאאן-ערביזם.

עם זאת, מה שהתחיל עם שרון ורפאל איתן לא הספיק כדי לענות על הצרכים של רוב העם במצרים ובלבנון, במיוחד הצעירים.

יש הטוענים כי ערביזציה זו

היא רק סוף המזרח התיכון ותחילתו של עידן חדש בהיסטוריה של לבנון ולבנון, וכי לדעתם זה קרה בגלל עליית האיסלאם כ הדת הדומיננטית במצרים ובלבנון. ואכן, הדת הדרוזית משלבת רעיונות דתיים אקלקטיים ויסודיים מכל רחבי "המזרח התיכון", ואין זה בלתי סביר לשקול את העובדה שעבודת המיסיונר שלהם כקהילה מזרח תיכונית סבלה את דיכוי כיתות קהיר. הלבנונים, המתמודדים עם סכסוכי זהות ישנים, מעדיפים לראות את לבנון עצמה ותרבותה כחלק מהציוויליזציה של הים התיכון והלבנט, ויתור על שכבות המורשת שלהם. הדרוזים הכריזו על עצמם כקבוצה דתית עצמאית עם דת ותרבות משלהם.

דילוג לתוכן