גביעי יין

מצאנו את כוסות היין המדהימות ביותר שיהפכו את חוויית שתיית היין שלך טובה מאי פעם. עם ערכת מתנות היין שלנו תוכלו ליהנות מכוסות אישיות, ללא גזע, כוסות ועוד.

החלק התחתון של הכוס הייחודית הזו מעוצב כמו בקבוק יין והחלק העליון מקבל צורה של כוס יין מסורתית. כוסות ורדי היין הלבן הן בצורת צבעונים וקטנות יותר מכוס יין אדומה, אך יפות באותה מידה כמו מקביליהן האדומים.

הוליאן אומר שהוא מגיש כל מיני יינות אדומים, צוננים קלות, אבל מעדיף לאכול שרדונה מעץ אלון. עם זאת, אתה יכול להיצמד לצורת זכוכית שהכי מוכנה למיטה ולא מאבדת את מורכבות היין.

חלק מהיינות האדומים והלבנים הפופולאריים ביותר מוגשים בכוסות פלסטיק עמידות שניתן לטעות בגבעולי קריסטל. אם אתם זקוקים לכוס לכוס היין, לכוס או אפילו לבקבוק יין, אל תהססו לקנות באינטרנט או בחנויות.

עבור חובב היין הפרגמטי ששותה סוגים שונים של יין ורוצה לאסוף צורות זכוכית שונות, כוס אוניברסלית היא אפשרות טובה. כוס שרדונה גדולה תהיה בצורתה דומה לכוס פינו נואר, אך היא תהיה קטנה יותר או בגודל זהה לבקבוק יין.

אם אתה רוצה שהיין שלך יהיה במגע עם חמצן וישים יותר לב למראה מאשר לתפקוד

אז אתה תאהב את המראה של כוס יין. כוסות שמפניה ושמפניה הן בחירה טובה למי שרוצה לתפוס את עוצמת היין, ורק כוס פינו נואר תוכל לעשות זאת. אם יש אנשים שנהנים ממראה כוס, הם יחממו לשמפניה הרבה יותר מהר כשהם שותים אותה. תגלה שיין לא מעניק הרבה הנאה בלעדיו, אבל כל השאר יאפשר לך לשתות יין.

אם החבר שאליו אתה קונה מתנה מגושם מאוד עם כוסות יין

כוסות יין חסינות ניפוץ העשויות מאותו חומר הן אפשרות טובה. לכוסות יין בלתי שבירות יש מספר חסרונות, מכיוון שהן לא אופטימליות לחווית יין משובחת. הם יכולים להיות בחירה טובה עבור חובבי יין שחוששים לשבור כוס בגלל מגושמות או שכרות.

יינות לבנים

המוגשים בצורה הטובה ביותר בחמצון קל, הם בדרך כלל יינות בטעם מלא כמו שרדונה מעץ אלון, קברנה סוביניון ויין אדום. כוס רחבה עם שופר יכולה לשמש גם כחלופה טובה לכוס היין האדומה שתוארה לעיל, מכיוון שהיא מקדמת חמצון מהיר שמשנה את טעמו של היין (הצעת מחיר נדרשת). כוס גבוהה מיועדת ליינות מובילים בעלי אחוז חומצות גבוה ותכולת אלכוהול גבוהה (למשל יינות אדומים).

ליינות מבעבעים של Sp (אסטי ספומנטה

למשל) יש בדרך כלל חליל גבוה יותר, אך יש שותי יין שמוצאים את זה מועיל אם היין שאתה שותה מעט צעיר יותר ואין לו את הטעם העשיר המלא המשויך באופן מסורתי לבורדו. אנשים אוהבים כוסות יין מכיוון שהם נועדו לקדם חומצה פחמנית, כך שיינות יכולים להשתטח במהירות. עם זאת, אתה אף פעם לא רוצה למזוג יותר יין ממה שאתה יכול למלא לחלק הגדול יותר של הקערה. בעיה שכיחה היא שלעתים קרובות מתעלמים מהיין בכוס, מכיוון שאפשר בקלות להפיץ אותו.

כאשר משתמשים בכוס יין קברנה, חשוב לא למלא את הכוס יתר על המידה עד שתהיו בטוחים שתוכלו לשפוך כמות קטנה לכוס. אם אתה רוצה לוודא שהיין שלך מאוורר היטב לפני שאתה שותה אותו, הכוס הזו מושלמת עבורך.

כולנו יודעים שיין אדום טעים יותר כאשר

הוא מאוורר, אך פשוט אין לך זמן לחמצן את היין לפני שתיית אותו. ברגע שבונים אוסף מעורר קנאה של כוסות יין, זה מרגש באותה מידה לשלב אותם עם יינות שונים. מלא את מדף היין שלך ביינות משובחים למזוג וודא שהמסיבה שלך לעולם לא תתייבש. כעת, כשתדעו לבחור את הכוסות האהובות עליכם, תוכלו לדעת אילו יינות אדומים טעימים ביותר באיזו כוס וכיצד הם הכי טובים עבורכם.

תלוי מה אתה שותה הכי הרבה

אתה יכול להרים כמה כוסות מיוחדות מכל סיבה שהיא. יש מי שמוצא כי צורות מסוימות עדיפות ליהנות מיינות מסוימים, ואחרות יכולות לשפר את חוויית שתיית היין שלך. לדברי סומלייה, זה היין שאתה רוצה להוציא ממנו, לא רק צורת הכוס.

זו אחת הדרכים המהירות ביותר עבור חובבי יין לזהות את ההבדל

ויש לו השפעה זהה לכוס היין האדומה וכוס השרי על השולחן. אם לא שמים "כוס שרי" על השולחן, הניחו אותה על כוס יין ולא מתחתיה. אתה יכול גם למקם את כוסות היין הלבן שלך נמוך יותר מימין לכוסות היין האדומות שלך ולהניח אותן בפינה השמאלית התחתונה – ביד השנייה או זו מול זו.

דילוג לתוכן