כוסות אלומיניום

משתתפי הסופרבול יכולים לשתות בירה כדי להטביע את צערם בכוסות אלומיניום למחזור באיצטדיון הארד רוק. כוס האלומיניום הקלה לא רק שומרת על המשקאות המיוזעים במקרר, אלא גם מעודדת את שותי הבירה למחזר. 50,000 מכוסות האלומיניום יחליפו מיכלי פלסטיק לבירה וליקר בסופרבול, כאשר אצטדיון הארד רוק יהפוך לירוק, על פי החברה.

צוותים ובתי ספר אומרים שהם לא צריכים להעלות את מחיר הבירה שנמכרת בכוסות האלומיניום

והזכיינים שלהם יכולים למכור כוסות חסות עבור חלק קטן ממה שהם עושים עם גרסת הפלסטיק, מה שעוזר להם לחתוך עולה, אבל זה מחיר קטן לשלם כדי לעשות את הדבר הנכון. מכיוון שקל יותר לזהותם ולמחזרם, הזיהום מצטמצם, שלא כמו פחיות הפלסטיק, שם ניתן למיין אותן לפי סוג מכולה. בעוד שפחי המשקאות מאלומיניום הם בעלי מחזור עולמי של 69%, כוסות האלומיניום ממוחזרות הרבה יותר מהר מכיוון שהחומר שומר על ערכו במהלך התהליך.

כדור CU מקווה שכוסות האלומיניום החדשות יעודדו הרגלי מיחזור טובים ויביאו עוד אוהדים למשחק. הוא מקווה שהאוהדים יקחו אותם הביתה למזכרת ומקווה שיגדילו את מספר המיחזור.

כוסות אלומיניום בטוחות לשימוש ורב-גוניות וניתן לשלב אותן בקלות עם עיצוב הבית שלך

עם זאת, אין טעם לבזבז את הכסף הזה עכשיו על חבורה של גביעים וכדורים. אני ממליץ בחום לקנות סט כדורי כוס אלומיניום ולהכיר כמה מאפקטים הקסומים הקלאסיים הגדולים. אם אתה לא רוצה להוציא כמה סנט יותר, הבחירה הטובה ביותר הבאה תהיה כוסות הכדורים והכדורים של פינגווין מג'יק.

כוסות המתכת הן גם הזדמנות שיווקית שיכולה לעשות רושם על הצרכנים

כחלק ממאמץ זה, חברת זיכיון האירועים Centerplate התחברה עם מיאמי דולפינס כדי לספק השנה 50,000 כוסות אלומיניום למחזור לאצטדיון הארד רוק במיאמי. כוסות אלומיניום ניתנות להתאמה אישית עם סמלי לוגו וגרפיקה ומשמשות בשלבים לאורך כל השנה במהלך משחקי הבית והחוץ של הדולפינים ובעונה הרגילה. אולי חברות אחרות ילכו בעקבותיה עם יוזמה זו ויהיו מקומות ואירועים גדולים המשתמשים באלומיניום וניתן לשימוש חוזר.

אקוויפינה מספקת מים במיכלי אלומיניום הניתנים למיחזור ותאגיד הכדור

המייצר את כוסות האלומיניום, התחבר אליהם. החברה אומרת כי הגביעים יוצגו לשימוש באירועים כמו הסופרבול והמונדיאל. כחלק מהשותפות שלהם, המכלים החדשים שלהם ייוצרו מפחי סודה ממוחזרים, על פי אתר האינטרנט שלהם.

בנוסף

איגוד האלומיניום מקדם באגרסיביות את הרעיון שאלומיניום הוא אחד החומרים הקיימים ביותר בעולם, מכיוון שניתן למחזר אותו בקלות לפלסטיק אמריקאי. ההנחה היא כי היא פחות מזיקה לסביבה מאשר חומרים אחרים כגון פלסטיק ופלדה. זה גם פחות מזיק לסביבה שלנו מכיוון שהוא נשכח ברגע שהוא נתפס וממוחזר.

כחומר אריזה בעל ערך רב מבחינה כלכלית למחזור ומשקאות

האלומיניום הוא הקיימא ביותר. בעזרת אלומיניום ניתן למחזר את כוס האלומיניום שלך לפלסטיקה בארה"ב כמו בקבוקי זכוכית, פחיות ומיכלי משקאות אחרים. אלומיניום היה ונשאר חומר אריזה למשקאות בר קיימא ביותר ויישאר כך בעתיד. מכיוון שאלומיניום יכול, אתה יכול למחזר בקלות את כוסות האלומיניום שלך כך שזה לא רק ידידותי לסביבה, אלא גם משתלם כלכלית.

מכיוון שכוסות האלומיניום לסופרבול השנה עשויות פלסטיק יציב ועליהן לוגו האירוע

מבקרי המשחק יכולים לבחור לעשות בהם שימוש חוזר או לזרוק אותם. כחומר אריזה למשקאות אינסוף למחזור ובעל ערך כלכלי, האלומיניום הוא הקיימא ביותר. בעזרת אלומיניום ניתן למחזר את כוס האלומיניום שלך לפלסטיקה בארה"ב כמו בקבוקי זכוכית, פחיות ומיכלי משקאות אחרים. מכיוון שאלומיניום יכול לעשות זאת, תוכלו למחזר את כוסות האלומיניום שלכם בקלות, כך שהן לא רק ידידותיות לסביבה, אלא גם כדאי כלכלית.

גם אם אתה מודע לכך שהטיפול הנכון בכוס שלך ותרגול השגרה יגרום להשתקפות בחלק הפנימי של כוס אלומיניום. אל תדאג מה הצופים רואים, אבל זכור גם את דצמבר. טיפול ותרגול נכון לא יפגע בכוס עצמה.

שיעורי הבית של כדור לא נעשו ואין מחקר הערכת מחזור חיים שיכול להשוות ישירות כוסות אלומיניום לפחיות אלומיניום

אבל אני מצפה להשוואה כללית. מכולות רב פעמיות אינן ייחודיות באמת – גם אם הן עשויות פלסטיק או אלומיניום. פחי אלומיניום מיוצרים בתהליך יעיל בהרבה ממכולות רב פעמיות כמו זכוכית או נירוסטה.

לא ברור כמה אלומיניום טוב יותר מפלסטיק

או שהוא בכלל טוב יותר, מכיוון שאלומיניום חדש דורש יותר אנרגיה לייצר מאשר פלסטיק חדש. המעבר מפלסטיק חד פעמי לכוסות ולצלחות חד פעמיות העשויות אלומיניום מחייב גידול לא מציאותי בייצור האלומיניום.

דילוג לתוכן