כוסות

כמי שחבש משקפיים מגיל שלוש, אני מכיר את המאבק להשיג זוג חדש. אחרי יותר משנה של הרכבת משקפי פליקס גריי, אני יכול לומר שהחששות שלי לגבי קניית משקפיים באינטרנט נעלמו כעת.

Zenni Optical מסוגלת להפוך משקפיים למחיר סביר עם קיבולת של 6.95 $ בלבד ומכסה של 45 $ עד 95 $

חברי דייוויד קצמאייר, שלמד אצל וורבי פרקר, אומר שהוא עדיין לא צריך לקנות משקפי שמש, אבל יש לו כבוד רב לאיכות המשקפיים. בכל פעם שאני קונה משקפיים בחנות, אני מקפיד לבחור בעדשות פוליקרבונט דקות, אך הן לא עדשות סטנדרטיות, ואין לי מושג אם מדובר במשקפיים סטנדרטיים או משקפי שמש מרשם. המחירים כוללים כמה דברים שנראים נחמדים מכדי להיות אמיתיים, כמו העובדה שמסגרות מתחילות מ- $ 89 למשקפי Rx פשוטים או מוגמרים, או הנחות שיכולות להוריד את המסגרות במחיר.

SportRx מציעה מסגרות ומעניקה לך גישה לאופטיקה אמיתית שתעזור לך להחליט אילו משקפיים מתאימים למרשם שלך ולפעילות הספורטיבית שלך

אם יש לך שאלות לגבי המרשם שלך או אם אתה זקוק לעזרה בבחירת מסגרת, אל תהסס להזמין משקפיים בעזרת אופטיקאי מוסמך. אופטיקאי מנוסה יכול לענות על כל שאלה שיש לך בנוגע לבחירת הגודל הנכון, ואם לא נעים לך להזין את פרטי המרשם שלך, תוכל לשלוח לנו תמונה בטלפון למצלמה, וזה בסדר.

לפני שאתה הולך לקמעונאי זכוכית מקוון

עליך לדעת את המרשם שלך ואת רופא העיניים שלך. לכן, וודא שאתה מקבל עותק בבדיקה החזותית הבאה. אם העדשות שלך נשרטות במהלך 365 הימים הראשונים, תוכל לייצר עדשות חדשות ללא תשלום. מרבית חנויות המשקפיים המקוונות מציעות ערבויות לדיוק: יידעו שקיבלתם את המשקפיים, ואם הן לא בסדר, החליפו אותן או שלחו לכם זוג חדש. עליכם לקבוע פגישה לקבלת מרשמים והעתק של המשקפיים לביקורכם הבא אצל הרופא או בפעם הבאה שתגיעו למשרד האופטיקה כדי לבדוק את חדות הראייה.

יש דרך טובה יותר להזמין משקפיים באינטרנט

אתר המשקפיים עובד הרבה יותר טוב מאשר בית מרקחת. לוקח רק כמה דקות להזין את המתכון שלך ולמדוד את מרווח האישונים, ותוכל לקרוא את המשקפיים שלך על ידי הוספת מתכון של לקוח אחר. כשאתה קונה משקפיים מ- Eyeconic, הם משליכים התאמות מסגרות בחינם כשאתה משתתף ב- VSP במשרד רופא העיניים שלך.

אל תקנו משקפיים זולים: אם אתם חושבים לקנות משקפיים זולים מ Warby Parker או Zennioptical, אני ממליץ לכם לקרוא תחילה את המאמר הזה. אם לא, עיין קודם במאמר שלי אודות משקפיים ללא מסגרת ושים לב לשיקולים המיוחדים הנוגעים לעדשות.

אם אתה בשוק זוג משקפיים חדש

אתה לא יכול לטעות באף אחת מהאפשרויות ברשימה זו. כדי לעזור לך להגביל את האפשרויות שלך ולמצוא את המתכונים הטובים ביותר למשקפיים באינטרנט, ריכזתי רשימה של תשעה יצרני משקפיים טובים כדי למצוא מסגרות למשקפיים שניתן לרכוש באינטרנט. אלה משקפיים באיכות גבוהה שתוכל לקנות בחנות אופטית אופיינית, אך יש מגוון רחב של מתכונים מקוונים משקפיים זמינים להשלמת הזוג שלך, תלוי באיזה שדרוג עדשות אתה יכול להוסיף. רכישת זכוכית מרשם: ישנן מגוון אפשרויות לרכישת משקפי שמש מרשם באופן מקוון ממספר ספקים שונים, כולל Warby Parker ו- Zennial.

כשאתה קונה משקפיים

בחלק האחורי של המשקפיים כתוב "מרשם", המציין אם המשקפיים מתאימים לקוצר ראייה או לטווח ארוך. האנשים שמייצרים את המשקפיים זקוקים למספרים האלה כדי ליצור עדשות שמתקנות את הדרך בה העיניים שלך מכופפות אור. עדשות בעלות אינדקס גבוה הן העדשות הדקות שאנשים רוצים לצורך סגנון ונוחות.

אתה יכול להשתמש במשקפי אור כחולים

בין אם יש לך משקפי מרשם ובין אם לא, אך אינך זקוק לעדשות מתקנות. לרוב משקפי השמש אין השפעה מתקנת בעדשות, ולכן נדרש ויסות. עם זאת, ניתן לייצר וללבוש משקפי שמש מיוחדים עם עדשת זווית רחבה, כמו עדשה עם אינדקס גבוה או נמוך.

ב- FramesDirect.com תמצאו מבחר רחב של סגנונות משקפי ראייה

כולל עגול, ללא שוליים, ראייה יחידה, פרוגרסיבי ועגול שוליים. אני מעדיף את הסינגל העגול ללא שוליים – Vision Progressive ושמח להזכיר שלספק המקוון הזה יש מבחר רחב של משקפיים שיעזרו לך להשיג את המשקפיים הטובות ביותר למצב העין שלך, כמו גם את המחירים הטובים ביותר.

GlassesUSA.com

שנוסדה לפני 10 שנים בישראל על ידי דייויד קרנוי (מ- cnet), מציעה מגוון רחב של משקפי מרשם ומעצבים, כמו גם את המחירים הטובים ביותר לרכישות מקוונות, עם משקפי מרשם מלאים החל מ- $ 38. זהו אתר זול למדי, אך ניתן להשיג מבצעים טובים על משקפי שמש זולים אצל Zenni, שמנוהל על ידי אחד ממותגי משקפי המעצבים המכובדים והמוערכים בעולם. כצפוי, מותגים כמו משקפי המחשב הקלאסיים אינם בהישג יד אם אתה מרכיב משקפי שמש מרשם. מי שמחפש ספורט – למשל ספורט, סגנון או ספורט – צריך לחפש מקום אחר.

דילוג לתוכן