כוס קפה

כוס קפה בבוקר היא חלק בלתי נפרד מהיום שלי, כשאני שותה אותה בצורותיה הרבות והנראות אינסופיות. אבל לפעמים קשה לגרום לי לעבור את הבוקר שלי בלעדיו.

עם זאת, מחקרים אחרים הראו שקפה נטול קפאין מכיל פחות קפאין מאשר קפה רגיל, מה שמצביע על מנגנון מורכב יותר הכרוך במולקולות אחרות בקפה. זה שאתה מעוניין בקפה לא אומר שאתה צריך להיות מעוניין בקפאין, אבל זה העניין.

קפה זה נועד לתת לכם יותר קפאין מאשר קפה טיפוסי, גם אם אתם משתמשים במכונת קפה לטפטוף. העיתונות הצרפתית משמשת לבישול קפה, וטפטפי קפה מבושלים לרוב הם מדיום.

שרץ אומר כי מטחנות קפה מדויקות מסוגלות לטחון את השעועית בגודל הנכון

מה שעושה את ההבדל בכוס קפה טובה. אם הקפה שלך חזק מדי, נסה להתאים את מטחנת הקפה בצורה גסה יותר או להשתמש בפחות קפה, אך עלייך להתנסות למצוא בדיוק את כוס הקפה המתאימה לך. עכשיו, כשתדע להכין כוס קפה טובה יותר, הנה כמה טיפים כדי לוודא שאתה מקבל את הטוב ביותר – כוסות ג'ו אי פעם. האם אי פעם היית צריך להתנהג עם הכוס או הקפה הראשונים שלך כי אתה כל כך מתלהב ממטחנת הקפה החדשה שלך?

אם אתם צורכים קפה בכוס

קנקן או תרמו, השתמשו בטיפים אלה כדי לחלוט את החלק המושלם של הקפה. בין אם הקפה של הבוקר שלך מעורבב עם שעועית מגודלת או כמו סופרמרקט – מכונת קפה בטפטוף, עקוב אחר הצעדים הבאים לכוס קפה טעימה ומשביעה. המשמעות היא שתמיד תרצו לקנות קפה שכבר נטחן ולהשקיע במטחנת קפה ביתית כדי שתוכלו לטחון שעועית צלויה טרייה לפני שאתם מכינים את כוס הקפה. כשזה משנה, כל השעועית יכולה להגיע לעומק של כ3 עד 4 ס"מ.

אם אתה זקוק לסיר קפה

כדי להגן על הקרקעית מפני טפטוף וכדי לסלוס את סל הקפה, השתמש במסנן קפה. הערה: אם אינכם מתכננים לשתות את הקפה מיד, השאירו אותו בעיתונות הצרפתית למשך שעה לפחות, מכיוון שהוא ימשיך לשבת במקום ולהיות מר. חשוב לבדוק שעזבתם את האדמה לאיסוף ושאין להכין שמן קפה או קפאול. לאחר שתתרגל לזוגיות תוכל לבצע התאמות בכדי ליצור כוס קפה מושלמת. עכשיו שאתה יודע את הטריק, זה תלוי בך, אבל תן לקפה או לשתייה החמה להגיע לטמפרטורה נעימה לפני שאתה שותה אותו. הטמפרטורה בה שותה קפה יחיד מעדיף את הקפה שלו היא העדפה אישית, בדיוק כמו כל כך הרבה דברים אחרים שהופכים את הקפה למיוחד.

אם אתה רוצה להפחית קפאין ובכל זאת ליהנות מהקפה שלך

עבור לקפאין, שיש בו הרבה פחות קפאין לכוס. אם כוס הקפה הממוצעת שלך חזקה מספיק בכדי לתת לך דחיפה נוספת, אך לא כל כך חזקה שאתה צריך לדחוף דברים רחוק מדי ולשתות את כל הקפה, יש לך שתי אפשרויות: קפאין גבוה או קפאין נמוך או ללא קפאין בכלל. הקפה האולטרה-חזק הבא הוא קפה אסור, הטוען שיש לו כמות כפולה של קפאין מקפה רגיל וכפול מכמות סוכר.

טרי – קפה קלוי חיוני לאיכות הכוס שלך, אך קפה מוכן מאבד מטעמו האופטימלי ברגע שאתה מבשל אותו. קנו את הקפה שלכם והרתיחו רק קפה כמו שאתם שותים, ואל תצלו אותו, גם אם הוא זול.

על פי הנחיות התזונה האמריקאיות

מוגדרת כמות מתונה של קפה. אין "כמות מתונה" של קפאין בכוס קפה מבושל, אבל יש הרבה ממנו בקפה כדי להכין כוס קפה נחמדה – טעימה. למרות שקפה רובוסטה מכיל כמות כפולה של כמעט קפאין, אתה יכול להמר שזריקה כפולה של אספרסו תתן לך כ- 600 מ"ג קפאין. קפה נמס מכיל בין 50 ל- 100 מ"ג קפאין לכוס, ואם משתמשים בכף אחת לכל סיר קפה הוא הופך לחלש.

עם זאת, בדרך כלל מומלץ לשתות לפחות כוס קפה אחת ביום ולא יותר מ -2 כוסות בשבוע.

זריקה של אספרסו יכולה להכיל 63 מ"ג או יותר קפאין

תלוי בסוג הקפה המשמש, על פי המכונים הלאומיים לבריאות. הקפה שבו אתה מבשל את כוס מיץ ההשכמה שלך יכול להשפיע גם על כמות הקפאין שאתה מקבל בכוס. על פי מחקר שנערך לאחרונה על ידי אוניברסיטת קליפורניה, בית הספר לבריאות הציבור של סן דייגו, כוס קפה אחת שווה שתיים נוספות.

דילוג לתוכן