כלי

לציון 25 שנה לאלבום, הנה 10 דברים שאולי לא ידעתם אודות Tool Undertow. שירות חדש זה פותח על ידי מפתח האפליקציות Toolbox LaunchKit, שמכר כלים לגוגל עוד בשנת 2016. בין אם אתה עובד על פרויקט מסוים ובין אם לאו, שירות השכרת הכלים הזה הוא בדיוק מה שאתה מחפש. אם אתה נמצא בחנות לחומרי בניין או כלי עבודה, אתה יכול להיות בטוח שתקבל תמיכה כשתזדקק לה. אנו יודעים שאפילו הכלים הטובים ביותר דורשים תחזוקה ולכן אנו גאים להציע שירות תיקונים. יש לנו את כל מה שאתה צריך כדי לגרום לפרויקטים שלך לקרות, וכלי החומרה היומיומיים שלנו הופכים אפילו את המשימות הקשות ביותר למשב רוח. עשה זאת בעצמך הופכים את השיפוץ לקל יותר ופרויקטים לתיקון הבית שלך יעילים יותר.

למקצוענים, חנות הכלים שלנו מציעה מגוון מורחב של אלפי מוצרים, כולל סחורה קשה למצוא שאינה זמינה בחנויות. אנו נושאים מגוון רחב של כלים למשתמשים מתקדמים, כולל מדחסי אוויר וציוד ריתוך, כמו גם מגוון כלים ואביזרים איכותיים.

אם אתה דיירן שרוצה לקחת את הכלי החשמלי הראשון שלו בידו, אנחנו מכסים אותך. ממגוון רחב של כלים ואביזרים, החל מכלים יוקרתיים וכלים בסיסיים, תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים בחנות הכלים שלנו.

כלים רבים של צוות Red Red כבר שוחררו לקהילה והופצו למכונות וירטואליות בעלות קוד פתוח כמו CommandoVM

כלים אלה משמשים היטב – שיטות ידועות ומתועדות המשמשות צוותים אדומים אחרים ברחבי העולם. כלים גנובים נעים בין סקריפטים פשוטים המשמשים לסיור אוטומטי למסגרות שלמות המסוגלות לחקור מספר רב של יעדים תוך זמן קצר, מכמה שעות ועד ימים, ברמה גבוהה.

לעתים קרובות

כלים אלה יכולים להיות מתוכננים או לשתף באופן אקראי תכונות פונקציונליות חשובות עם כלי אחד או יותר או להחליף אותם באחרים. לכן ציוד מגן נחשב לציוד מגן, גם אם הוא אינו תורם באופן ישיר לביצוע העבודה – הוא מגן על העובד כמו בגדים רגילים.

כלי הנדרש לביצוע משימות שונות המהוות חלק מאותה פעילות נקרא ציוד או ציוד

תכנון החלפה יהיה כלי שתוכנן במיוחד לביצוע משימות מרובות על ידי שימוש בכלי אחד בלבד וראייתו כרב-פונקציונלי. קטגוריה נוספת של כלים רב תכליתיים הם מספר כלים, אחד מהם הוא גם גרזן ידני הניתן להחלפה לעומת גרזן יד.

קבוצה זו כוללת גם פתיתים וגם כלי אבן

אך כלים מוקדמים מורכבים מאבנים לא משונות שלא ניתן להבחין בהן מאבנים אחרות ככלי עבודה וכנראה שהן מיוצרות מחומרים מתכלים כמו מקלות. מלבד ציד, פעילויות אחרות דורשות כלים להכנת אוכל, בישול ופעילויות אחרות שאינן ציד.

כלים אחרים משרתים מטרה ראשונית אך יש להם גם פונקציות אחרות; לדוגמא

צבת סרגל משמשת לרוב כפטישים ובעלי תפסים וחותכים, וניתן להשתמש במעדרים משופרים להחזקת כלי לחיצה שמאלית או לחיבור כלי חשמל. כלים אחרים, כמו מסורים ידניים, הם כלים בצורת טריז המייצרים כוחות גזירה דרך מצח צר. מסורים ידניים מסוימים מכילים שני להבי מסור שונים ו / או מספר גדלים וצורות שונות.

דוגמאות לאלימות

כלי ריכוז הוא משיכת ערימות, פטיש ציפורניים ופטישים להזיז ציפורניים. כלים כמו אלה הם לעיתים קרובות כלי חשמל המצוידים בתוספים רבים ושונים כגון כלי מפנה. אפשר לומר שמקדחה היא כלי רב-תכליתי מכיוון שהיא יכולה לעשות בה יותר מדבר אחד. במקרים רבים ניתן להשתמש בכלי זול להחלפת חלק מכני חסר.

ניתן להשתמש בכלי זה מדי יום, אך ניתן לשדרג אותו על ידי נפח בשדרוג שנמשך עד יומיים. ניתן להעביר כלי זה גם למזייפה שתתוקן ותעשה שימוש חוזר למספר ימים.

זהו שדרוג שלוקח יומיים, ואתה תתעורר אחרי יומיים רצופים ללא הכלי. למחרת יהיה עליכם לנסוע לנפח לאסוף אותו ולהשתמש בו להמשך היום.

כלי

הוא אובייקט המשמש להרחבת היכולת לשנות את מאפייני הסביבה הסובבת. לפיכך, הוא נופל תחת הקטגוריה הטקסונומית "מיושם" והוא כפוף לאותן מגבלות כמו אובייקטים אחרים במחלקת הכלים. זה מאפשר לך להתייחס לשעון המעורר כדוגמה לכלי שאינו נופל לכל הקטגוריות שהוזכרו לעיל.

כאשר אתה מניף פיק או מעדר מעל אחד הקקטוסים במדבר קליקו, הכלי נעלם. ניתן להוסיף קסמים אקראיים כדי להחזיר את השרביט או החרמש למצבו המקורי, אך לא לאובייקט המקורי.

דילוג לתוכן