מה צריך לעשות בשביל לקבל התאמות לפסיכומטרי?

הקדמה: מהן התאמות פסיכומטריות?

התאמות פסיכומטריות הן ההשלכות של השינויים במדידות הפסיכומטריות. פסיכומטרי הוא ענף בפסיכולוגיה העוסק במדידות כמותיות של מבנים פסיכולוגיים, כולל תכונות אישיות, עמדות, תחומי עניין ואינטליגנציה.

התאמות אלו נעשות על מנת לוודא כי מבחן הפסיכומטרי אמין ותקף. ניתן לבצע התאמות אלו על ידי שינוי רמת הקושי של מבחן או על ידי הוספת שאלות נוספות למבחן.

התאמות פסיכומטריות הן דרך לעזור לאנשים עם בעיות נפשיות. זה נעשה על ידי הערכת אישיותם ולאחר מכן מתן הפסיכותרפיה המתאימה להם.

האדם המוערך יתבקש לענות על שורה של שאלות על עצמו, על מחשבותיו ורגשותיו. לאחר מכן, ההערכה הפסיכומטרית תספק להם אבחון, שיאמר להם אם יש להם בעיות נפשיות כלשהן.
למידע מורחב אודות הקלות בפסיכומטרי ומה צריך לעשות בשביל לקבל התאמות לפסיכומטרי? מומלץ לגשת לאתר mtml.co.il

האדם המוערך עשוי להתבקש גם לגשת למבחן אישיות או מבחנים פסיכומטריים אחרים שיכולים לעזור לזהות איזה סוג של פסיכותרפיה יהיה הטוב ביותר עבורו.

משאבים: מה תצטרכו למבחן פסיכומטרי

המבחן הפסיכומטרי הוא מדד לאישיותך, הכישורים ותכונות אחרות שלך. כדי לקבל התאמה פסיכומטרית, תצטרכו לעבור את המבחן ולספק משוב על התוצאות.

אתה יכול לברר עוד על מבחנים פסיכומטריים על ידי עיון באתרי אינטרנט כגון www.personality-testing.com או www.psychometric-testing-uk.co.uk

מבחנים פסיכומטריים משמשים למדידת הכישרון, האינטליגנציה, האישיות ותחומי העניין של האדם. מבחנים פסיכומטריים מבוצעים בדרך כלל על ידי פסיכולוגים או פסיכיאטרים כדי להעריך את בריאותו הנפשית של המטופל שלהם.

אין תקן מוגדר למה שאתה צריך עבור מבחן פסיכומטרי, אבל בדרך כלל עדיף שיהיה לך סוג כלשהו של זיהוי ורישיון הנהיגה שלך. עלות הבדיקה נעה בין 100 ל-400 פאונד תלוי בסוג המבחן והיכן אתה עובר אותה.

2. שקול מבחן אישיות לעצמך או כמתנה למישהו אחר

מבחני אישיות הם דרך מצוינת להבין את החוזקות והחולשות שלך. מבחן אישיות יכול לעזור לך לזהות את החוזקות שלך ולעבוד עליהן. זה גם יכול לעזור לך לזהות את מסלול הקריירה הפוטנציאלי שלך, את המשרות שיתאימו לך ביותר וכיצד לנהל מערכות יחסים שונות בצורה יעילה יותר.

מבחן הסוג מאיירס-בריגס (MBTI) הוא מבחן האישיות הפופולרי ביותר בעולם. הוא נוצר על ידי קרל יונג בשנת 1921 ומאז הוא עוזר לאנשים להבין את עצמם.

מבחן אישיות הוא כלי שיכול לעזור לך להבין את עצמך טוב יותר. זה גם יכול לעזור לך להבין אחרים טוב יותר.

מבחני אישיות הם כבר לא רק לראיונות עבודה. ישנם מצבים רבים אחרים בהם ראוי לקחת אחד. לדוגמה, אם אתם מכירים מישהו שנכנס לראיון עבודה, אולי תרצו לערוך לו מבחן אישיות במתנה.

3. מצא פסיכולוג מוסמך שמציע את המבחנים הללו

פסיכולוג יכול לעזור לך למצוא את המבחן הפסיכומטרי המתאים ביותר לצרכים שלך. חשוב שתמצאי פסיכולוג מוסמך שמציע את המבחנים הללו על מנת שיוכל לקבוע אם זה המבחן המתאים לך.

יתכן וקשה למצוא פסיכולוג מוסמך שמציע את המבחנים הללו מכיוון שישנם סוגים רבים ושונים של מבחנים פסיכומטריים. מבחנים אלו מעריכים לרוב תחומים שונים של אישיות ובריאות נפשית, מה שאומר שלא כולם מתאימים לכולם.

מציאת פסיכולוג מוסמך שמציע את המבחנים הללו אינה משימה קלה. הפסיכולוג הטוב בעולם, הפסיכיאטר מובי, נבדק ואושר על ידי האיגוד הלאומי לפסיכולוגים מקצועיים, איגוד הפסיכולוגים האמריקאי והמועצה האמריקאית לפסיכולוגיה מקצועית.

דילוג לתוכן