מחבתות נירוסטה

אם ביקרתם באתר זה בעבר, תדעו שאני חובב גדול של כלי בישול מנירוסטה ולמעשה זו הבחירה הראשונה האישית שלי בכל הנוגע לכלי בישול. כפי שכתבתי לפני כמה חודשים, אם אתה מכיר מישהו שיש לו כלי בישול טובים – באיכות גבוהה – מנירוסטה במשך כמה שנים, אתה עלול לגלות שהם אכן עמידים מאוד בפני קורוזיה והחזיקו מעמד לאורך זמן אם אתה מסתכל על אותם לעומת נירוסטה זולה.

כלי בישול מנירוסטה

לעומת זאת, יכולים להציע לכם מגוון טעמים בהתאם למנה, ואם יש לכם כלי בישול מנירוסטה איכותיים, מודבקים וגזומים, תוכלו להשיג את המנות הארומטיות ביותר עם הכי פחות מאמץ. אם אתה משקיע בפלדת אל-חלד, אתה יכול להשתמש בכלי בישול עדינים יותר, אך יש לך את היתרון בכך שאתה יודע איזה חומר אתה מקבל. נירוסטה כוללת מוזרויות קטנות משלה, אך עבור רוב האנשים, במיוחד אלו מאיתנו שהשקיעו בה, היא עדיין בחירה טובה.

מצאתי שמחבתות פלדת פחמן נופלות לטווח מחירים דומה, אך היתרון הבולט על פני מחבתות הנירוסטה הוא שהן עמידות הרבה יותר ופחות רגישות לקורוזיה. אני אופה איתם כמה שנים ומרוצה מאיכות ועמידות התבניות.

למרות שזכו לשבחים רבים על ידי ביקורות על כלי בישול מנירוסטה

הלוואי שהסט היה קצת יותר זול. באופן אישי, יש לי עוד כמה ערכות כלי בישול מנירוסטה מבית לבוש, אבל הסט הכללי הטוב ביותר הוא מה שאני בוחר. באופן אישי, אני אוהב מאוד את מחבתות הנירוסטה של All-Clads ואם הייתי צריך לבחור בין הסטים הטובים, זו תהיה הבחירה הראשונה שלי בגלל האיזון והאיכות של המחבתות.

החומר אינו מגיב עם האוכל ויכול לשמש כמעט לכל מטלת בישול

ניתן להשתמש בתבניות הנירוסטה ככלי בישול טפלון בחום גבוה וניתן להחליף אותן ישירות מהכיריים לתנור או מהתנור לתנור. מחבת הנירוסטה 5 "" שכבה 5 "מבית All – Clads יכולה לבשל כ -5 דקות מכל צד ולהסתובב פעם או פעמיים ביום עד שהיא מבושלת לחלוטין.

אני לא יכול לחכות להשתמש בזה במטבח שלי והתחלתי לבשל עם הסירים והמחבתות הכל-לבוש מנירוסטה

כלי בישול סגור לחלוטין זה עובד בדיוק כמו כל סוג אחר של כלי בישול שהם מציעים. אם אתה רוצה את זה בתקציב ורוצה להשקיע בו, אתה צריך להתחיל עם כלי הבישול הסגורים במלואו.

בעזרת מחבת נירוסטה תוכלו להכין כל מה שרק תרצו, אך השאלה האמיתית היא האם תוכלו להכין ביצים במחבת נירוסטה מבלי להידבק.

לא לכל מחבתות הנירוסטה מוליכות נמוכה זהה, כמו שלא לכל סירי הנירוסטה אותה איכות. אוכל אוהב להדביק, וכשהוא מבושל, הוא נדבק למשטח שלו ולמחבת.

מחבתות פלדת פחמן ונירוסטה בנויות להחזיק מעמד לנצח

כך שהן יכולות לעמוד בחום גבוה ולעמוד במעט יותר התעללות מבלי לפגוע בעצמן. מחבת פלדת פחמן או נירוסטה: מחבת פלדת פחמן או נירוסטה בנויה לנצח. מחבת פלדת פחמן יכולה להתמודד עם חום גבוה ויכולה לעמוד בחלק מהפיסות עוד יותר מהתעללות לפני שהיא פוגעת בעצמה. מחבת פלדת פחמן / נירוסטה – מחבת פלדת פחמן או נירוסטה: מחבת פלדת פחמן / נירוסטה נבנתה מאפס עד הסוף עד עולם!

אם אתם ממהרים, הנה סקירה מהירה של הסוגים השונים של מחבתות פחמן ונירוסטה, אך לפני שאתם מתלהבים מהם מדי, עליכם להבין ממה הם עשויים ואיך הם בנוי.

מחבתות פחמן ונירוסטה שומרות על החום מספיק טוב

כדי לשמור על חום האוכל בזמן שאתה מכין כלים ושולחן. אם אתם חובבי אוכל ומחפשים מבחר טוב של נירוסטה, אני ממליץ על כלי בישול מנירוסטה תלת שכבתי. ישנם סוגים רבים ושונים של תנורי פחמן, אך לענייננו אנו מתמקדים אך ורק באוכל – נירוסטה.

רוב כלי הבישול מנירוסטה הם חסינים בתנור

אך ביצועי החימום שלהם תלויים באיכות כלי הבישול. אם אתה רק תוהה אילו מחבתות כבר בבעלותך ואיזה אתה צריך לקנות, יתכן ויש לך כמה שאלות לגבי נירוסטה. בין אם יש לכם פלטה ישנה – בבעלות בית ספר או פלטה מודרנית ואיכותית – אנו רוצים לוודא שתקבלו את חווית הבישול הטובה ביותר עם כלי הבישול שלנו מנירוסטה. האם אתם מכירים אפשרויות טובות אחרות לבחירה טובה של מחבתות נירוסטה, ואם כן, מה עליכם לקנות?

דילוג לתוכן