מחבתות

אם אתה טבח שאפתן, כנראה שיש לך כמה כלי בישול במזווה שלך, אבל אם אתה חושב להשקיע בכלי כזה, הנה כל מה שאתה צריך לדעת על כלי בישול טפלון. הסט השלם הזה יכול לפנות לאלו מכם שרוצים סירים ומחבתות קלים לשימוש ולניקוי. הקפידו לקנות סט של שני סירים, שתי מחבתות או אפילו שתי מחבתות למטבח שלכם.

יתרון גדול למחבתות טפלון

הוא סיר 6 ליטר שמבשל ארוחת בוקר בסיר אחד או שניים ומאפשר ניקוי קל. אם תרצו לבשל אורז או תבשילים עבים, תוכלו לחסוך מקום אחסון בעזרת מחבת קטנה או סיר. ניתן לארגן סט סיר מחבתות חדש עם מארגני מעמד בכדי לשמור על המטבח שלכם נקי ומסודר. אני חובב גדול של בישול בתנור, לעתים קרובות בתבנית מצופה, וזו בחירה מצוינת לבישול ארוחת בוקר, צהריים, ערב או אפילו אוכל אחד-שתיים.

המחבת הזו מבשלת הכל, כולל טארט פלמבה, והיא מבשלת את עצמה, אם כי אני מציינת בהערכה מיוחדת שהיא שימשה לטיגון, הדלקת וטיגון ביצים עדינות.

לא כל התבניות עמידות במדיח כלים

אך גם אלה הטוענים כי הם יחזיקו מעמד זמן רב יותר אם תיצמדו לשטיפת ידיים. כמובן, אסור להכניס כלי בישול ברזל יצוק גולמי למדיח הכלים, ובמקרה שזה יקרה, נחמד לדעת שניתן להפוך תוצאות חלודות. אתה יכול לעשות בו שימוש לרעה ולהשתמש בו כמו כל כלי מתכת אחר, ובכל זאת להחזיר משטח אנטי-סטיק אמין או אפילו לדחוף אותו דרך המדיח. ניתן להשתמש בתבניות טפלון גם למנות כמו טהדיג, דבר שכמעט בלתי אפשרי עם סיר לא מצופה. הם חובה – שיהיה להם קל – חביתות ולביבות לתת, ניתן לטגן על מדורה ואף להשתמש בהם במגוון מצבי בישול אחרים, כמו למשל בטיול קמפינג, אז אמליץ עליהם.

אם אתה מוכן להשקיע קצת יותר בכלי נהדר של כלי בישול עמידים, אחת מהמחבתות האיכותיות הללו היא השקעה משתלמת.

בשימוש ותחזוקה נאותים תוכלו להאריך את חיי כלי הבישול שלכם וליהנות מהם לזמן ארוך יותר

אם אתה מעוניין לקבל חתיכה ממגוון שלם של כלי בישול נון סטיק, עיין במדריך זה למחבתות הטפלות הטובות ביותר של שנות ה -20 וקרא לקרוא כדי לגלות אותם. גלה איזו מחבת טפלון מתאימה לך ברשימת מכשירי המטבח החשובים ביותר שאתה זקוק למטבח פונקציונלי לחלוטין. למטה בעמוד זה תוכלו למצוא מידע נוסף על אופן הבדיקה, התחזוקה והבישול בעזרת המחבתות הלא-מקל שלכם, וכן טיפים לבישול איתן.

מתבשיל טעים לבחישה – צ'יפס, מחבתות וווק בגדלים ובצבעים שונים מפלפלים את הכיריים – עליונה בסגנון טעים.

החלפת חלקים בודדים לאט

היא דרך נהדרת לבנות אוסף, אך בסופו של דבר אתה רוצה לבשל עם כולם. בין אם אתם מחפשים את האפשרות המתאימה לצרכים ולתקציב שלכם ובין אם אתם רוצים להחליף את הסיר שלכם בנפח 2 ליטרים, הצוות ב- Sur La Table יכול לעזור לכם למצוא מחבת טפלון טובה.

כאן תוכלו למצוא כלי בישול איכותיים

עמידים ומובטחים במגוון רחב של צבעים וסגנונות. בין אם אתם מחפשים שדרוג ברמה מקצועית לכלי הבישול שלכם, יש את כל מה שאתם רוצים בצורה של מחבת טפלון ארוזה באריזה יפה. הקו שלנו כולל כל דבר, החל מנירוסטה איכותית וכלה באלומיניום איכותי, והמגשים האיכותיים שלנו יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות. החל מחבתות בוערות וכלה בתבניות גריל וכלה בתבניות טפלון, אנחנו המקום הנכון לכלי בישול איכותיים ועמידים לצרכי הבישול שלכם.

אם אתה מקפיד על הכללים שלנו ולא משתמש בכלי מתכת

נראה שאף אחד לא ישרוד, אך אין תרופה למחבת עמידה. נתתי כמה דברים מכות אמיתיות איתם והם לא נהגו יפה, והמחבת הזו לא מראה שום הוכחה לכך. נראה כי מבנה פני השטח הייחודי של המחבת מעכב אפילו את הכוויות הקשות ביותר, כמו כוויות על פני התבנית או בתחתית הכיריים.

זהו כלל קשה לאכיפה

מכיוון שאתה יכול להתחייב להשתמש בעץ או בפלסטיק ככלי הבישול היחיד, במיוחד אם אנשים אחרים משתמשים בו. הכלים שבהם אתה משתמש עם המחבת שלך יכולים להתבצע – או לשבור – וזה הוכיח את עצמו במבחנים שלנו. ההוראות שלנו לתבנית מזהירות כי מרית מתכת עלולה לפגוע בתבנית באופן מיידי, אך אפילו השריטה הקטנה ביותר עם מזלג עלולה לפגוע בתבנית.

למרות שאין הרבה תלונות

השכיח ביותר הוא שתכונות ההחלקה של מחבת נכשלות במהלך תקופה של כמה שבועות עד כמה חודשים או אפילו שנה-שנתיים. רבים מאבדים את תכונות הנון-סטיק שלהם בזמן כה קצר, ואם אתה משתמש בכלי מתכת, משטח הנון-סטיק שלך יישרט גם ללא ציפוי.

דילוג לתוכן