מחבת ווק

לקחתי את הזמן לבדוק כמה מתבניות הווק הטובות ביותר בשוק בזמן שבישלתי במטבח שלי. בדיקה זו נותנת לכם מחבת וכמה טיפים וטריקים כדי להקל על העבודה שלכם. ישנן רק כמה מחבתות בהן תוכלו להשתמש אם אין לכם ווק או שאינכם יודעים כיצד לעבד אותן.

סיר או מחבת גדולים עשויים להספיק לערבוב מדי פעם

טיגון – אבל אם פשוט אין לכם מספיק מקום לווק, תזדקקו למחבת טובה מאוד. אם נעשה כראוי, המחבת תהיה אידיאלית לבישול צ'יפס, נקניקיות ומנות אחרות. כדי לעשות זאת כמו שצריך, אתה זקוק לווק במטבח שלך, לא רק לכיריים שלך.

שיטה זו אינה עובדת עם מחבתות טפלון

שאינן יכולות להתחמם בבטחה לטמפרטורה מסוימת. ברזל יצוק ונירוסטה יכולים לעמוד בטמפרטורות גבוהות יותר, אך בדקו את טווח הבישול של הווק שלכם. זה גם עוזר לקבל מחבת ברזל יצוק איכותית או מחבת נירוסטה עם ציפוי עמיד בחום טוב.

ווקים מברזל יצוק חייבים להיות מתובלים לפני השימוש הראשון בכדי למנוע הידבקות

אך חלקם נמכרים מתובלים מראש. ווק עגול עם בסיס עובד הכי טוב עם תבנית עגולה, ו"טבעת הווק "מעכבת את ייצוב התבנית במהלך הבישול וגם במהלך הבישול.

כמו מחבתות ברזל יצוק, ווקים מפלדת פחמן מקבלים משטח טפלון טבעי לאחר השימוש. בדיוק כמו מחבת ברזל יצוקה טובה, כאשר אתה משתמש בה, זה משפר את הביצועים שלך ואת הבישול שלך.

לבסוף

האם מישהו יכול להכחיש שאף מחבת אינה מתאימה יותר לערבוב – טיגון – מאשר הווק? גם אם אין לך ניסיון לפתח את מערך המיומנויות "ווק היי", אתה עדיין יכול להשיג תוצאות מספקות מאוד. על ידי בחירת ווקים ומחבתות, בהתאם לשיטות המומלצות של טיגון מוקפץ, שימוש במתכונים מוצקים והזמנת חטיפים סיניים, אנו יכולים לייצר אוכל טוב ובריא יותר.

שימוש בתבנית אנודייז קשה, כמו ווק מנירוסטה, עדיף מכיוון שגם ווקים רגילים מנירוסטה אינם בולטים. בהשוואה למחבתות מסורתיות, הווק מציעים חווית בישול טובה בהרבה וחווית ערבוב טובה יותר – חווית צלייה מאשר מחבתות מסורתיות.

אם אתם מחפשים ווק שתוכלו להתמודד עם הידיים מבלי לדאוג לכוויות

שקול מחבת נירוסטה כמו הוק צ'ן הואי צ'ן. ווקים עשויים לרוב מברזל יצוק, אך אין זה אומר שלא תמצאו ווקים עשויים פלדת פחמן. אם אתה מעדיף WOK שמוכן לשימוש מיידי, WOK מפלדת פחמן הוא הבחירה הטובה ביותר. תוכלו לעבור לוו ברזל יצוק בעיצוב מודרני יותר וחווית בישול טובה יותר אם תרצו בכך.

אנו ממליצים לחפש ווקים ללא טפלון, אך ניתן להשתמש בתבניות ווק קרמיות לטיגון, לאפיית כלים ואפילו לטיגון בווק.

בסך הכל, מחבתות אלה אידיאליות עבור טבחים שאוהבים לטגן או צלחות מרק ויש להם מקום למחבת גדולה. הם יכולים לשמש כסיר, כמחבת ווק לערבוב טיגון, ערבוב מחבתות, ערבוב ווקים קלויים, כלים לאפייה, מחבתות ואפילו כמחבת בישול.

אם אתם מחפשים ווק שמציע לכם את חווית הבישול המסורתית

שקול את מחבת הווק קלפלון, אפשרות איכותית, זולה ואיכותית. אם אתה רוצה ווק במחיר סביר שמציע מספיק מקום לבשל בלי יותר מדי עבודה, אתה יכול לבחור באחד מהווקים האלה. עם זאת, אם אתם מחפשים את הגרסה הזולה והמודרנית ביותר של מחבת WOK מסורתית בפורמט גדול, יתכן שיש אפשרות כמו קלפלון.

אם אתם מחפשים ווק גדול במחיר סביר

הווק 14 אינץ 'של Cuisinart מוגש היטב. החלק התחתון העגול של השירותים הללו מהווה תוספת נהדרת למטבח שלכם, כמו גם התאמה טובה למטבח הביתי שלכם. אם אתה מסתכל על ווק חשמלי, יש כמה אפשרויות נהדרות למחירים בינוניים. עבור הטבח הביתי המזדמן שרוצה להכין צלי לערבוב מדי פעם, זו אפשרות נוספת בעלות נמוכה וקלה. משקלו פחות מ -5 פאונד ולכן הוא בחירה אידיאלית לבעלי מטבח קטן או מטבח עם מקום מוגבל.

אפילו את התבניות הכבדות ניתן לנקות במדיח הכלים, אך עדיין קלות יותר מווקים. אם אתה משתמש בווק לערבוב, אתה יכול לצפות שהוא יישפך. לכן, השתמשו בסכריות טפלון אם אתם משתמשים בכף סיליקון.

אם אתה משתמש בווק מסורתי תחתון עגול, עליך לשקול את כל הציוד הנוסף שרכשת עבור הווק שלך, כולל כלי בישול, מרית ו / או מעבד מזון אם אתה משתמש בו. עדיף שיהיו לפחות שתיים-שלוש מחבתות שונות זמינות למטבח.

דילוג לתוכן