מחבת טפלון

אם אתם בשוק אחר מחבת טפלון, כנראה שנתקלתם בעבר בחומר השנוי במחלוקת זה. אולי שמעת שטפלון יכול לשחרר כימיקלים מזיקים בטמפרטורות גבוהות. עכשיו, כשיש כמה מדעים מעורבים בהכנת מחבת השולחן האהובה עליך הגיע הזמן להבין מדוע זה רע עבורך. אם אתה מוכן לחשוף את המחבת הלא מדביקה לטמפרטורה גבוהה, אל תזרוק אותה, מכיוון שהיא תייצר כימיקלים מזיקים בטמפרטורות גבוהות יותר שעלולות להיכנס למזון שלך. אין סיכון לשחרור אדים רעילים אם הם נשארים על הכיריים זמן רב מדי, אך אם המדע לא יצטרף, עלול להיות סיכון של שחרור כימיקלים רעילים.

דאגה נוספת לבשלנים היא שאם משתמשים בהם בצורה לא נכונה, ציפוי ה- PTFE על מחבתות טפלון ייצור בועות, יתקלף וייפול.

אם יש לך אוכל דבוק למחבת הלא נון סטיק שלך

כך תוכל לתקן אותה או להחזיר אותה לציפוי טפלון. אם במחבת הטפלון שלך יש צבע, שריטות או עיוות, החלף אותה אם יש לה שריטות. אם כלי הבישול שלך מתגרד, מתקלף או מתקלף, השתמש בתרסיס נון סטיק, אז זה הזמן הנכון לזרוק אותו החוצה. קבל אחד חדש, במיוחד אחד שהופק אחרי 2013, ששרוט וכשהוא מתחיל להראות שריטות ועיוות.

בדוק אם לאחיזה של המחבת המונעת שלך צריך להיות ציפוי סיליקון, קרא את התיאור של המשטח שאינו מקל ובדוק.

אם אינך רוצה מחבת כבדה

השתמש גם בתבנית ברזל יצוק, מכיוון שרוב המחבתות הלא ברזל מברזל יצוק הן כבדות. ישנם כמה סוגים של ציפויים נון סטיקים שהם קלים יותר מכלי מתכת, שלרוב הם לא גדולים – לא עבור מחבתות טפלון, אבל אתה יכול לקבל את כל היתרונות של בישול בריא עם מחבתות אלומיניום טפלון כי הם קלים. ובעלי ציפוי קרמי. יש האומרים כי סוג זה של ציפוי טפלון הופך את ליבת המחבת טפלון לדביקה. זה הציפוי הנוסף שלא מדביק אותו, והוא יכול להפוך אותו לעמיד יותר ופחות נוטה לסדקים וסדקים.

יש להתייחס אל מחבתות טפלון עם תחתית מובנית כמו לכל מחבת טפלון אחרת ולהציע לך את אותן הטבות כמו מחבת טפלון רגילה

סירים ומחבתות שאינם דביקים אינם טובים יותר מכמה שנים לפני שציפוי הנון סטיק מתחיל להירגע והם מתחילים לאבד את יכולות הנון סטיק שלהם.

אם המחבת או הסיר הלא מקל שלך שימשו אותך טוב כבר כמה שנים

שקול להזמין אותו ולהשיג חדש עם ציפוי טוב יותר וחיים ארוכים יותר. בדוק את רשימת כלי הבישול הטובים ביותר שאינם דביקים, שיספקו לך שירות ארוך וקרא כיצד לטפל בהם ולהשתמש בהם.

גלה מדוע מחבתות טפלון שרוטות שייכות לפחית ומדוע כלי בישול נון סטיק מזיקים לבריאות

שאלות ותשובות: ננסה אפילו לברר כיצד להסיר את טפלון מברזל יצוק ומחבתות חשמליות. האם אתה רוצה להסיר את ה- TfL (ציפוי טפלון) מכלי הבישול מזכוכית Visions?

ישנם כמה מחבתות טפלון עם טפלון, חלקן קלות וחלקן לא. עם זאת, עד שנת 2020 נרכיב רשימה של המחבתות הטפלות הטובות ביותר ללא Tflon ונבדוק אותה בכדי לעזור לך לבצע את הרכישה הנכונה.

מחבת טפלון יכולה להיות מצופה בטפלון או קרמיקה

אך היא אינה טפלון מהקופסה ויכולה לבנות טפלון נוסף לאורך זמן. מחבת ברזל יצוק היא דוגמה טובה למחבת טפלון עם ציפוי קרמי איכותי. עם זאת, אם יש לך פגום או פגום של סוכני טפלון במחבת או בסיר, הם מאבדים את תכונות הטפלון שלהם. Tflon הוא הקרמיקה הנפוצה ביותר בסירים ומחבתות והיא גם בחירה טובה לסירים.

למרות שחשוב לנקוט באמצעי זהירות בעת שימוש בכלי בישול טפלון, איננו יודעים אם ניתן להתעלל באיכותם כדי שנוכל להתנהג בעצמנו. זה מאט את חילוף החומרים בגוף האדם והופך אותו לרגיש יותר למחלות כמו סוכרת, מחלות לב, סרטן וסרטן.

הקפידו להשתמש בתבניות טפלון בזהירות והשקיעו בחלופות אם אתם מתכננים לבשל על אש גבוהה לאורך זמן. חשוב גם לא לחמם או לבשל אוכל יותר זמן מכפי שהוא אמור להיות, ולעולם לא להשאיר תבנית טפלון זמן רב מדי על האש.

מחבת או סיר טפלון טוב עשויים להיות השקעה יקרה

אך זו הדרך הטובה ביותר להימנע מהדיון על השבת סירים ללא טפלון. אם אתם לוקחים חלק בדיון אנטי טפלון, תמיד כדאי שיהיו סוגים שונים של כלי בישול זמינים, אך אל תתנו לכל האפשרויות להכריע אתכם אם אתם מחפשים מי בישול חדשים ללא מקל. ניתן לעשות שימוש חוזר בסירים נון סטיק כגון אלומיניום אנודייז, נירוסטה, נחושת או אפילו סירי טפלון ללא טפלון.

דילוג לתוכן