סירים ומחבתות

בואו נודה בזה, הגיע הזמן לזרוק סירים, מחבתות, סכינים ומחבתות בהן השתמשת מאז ימי הקולג 'שלך. אמנם יש לי מדפים של סירים ומחבתות בכל הצורות והגדלים, אבל הבעלות על כמה חתיכות שנבחרו נותנת לי את הגמישות לבשל מה שאתה רוצה ואת הכוח שאתה צריך לבשל טוב יותר. עם זאת, בכל הנוגע לבחירת סירים או מחבתות המתאימים לסגנון הבישול שלכם, אולי הדבר החשוב ביותר הוא ללמוד את מטרת כל חלק. אני לא אגיד לאף אחד, אבל זה בסדר כי אני אוהד סיר ופאן בדיוק כמוך.

עם מחבת מיוחדת באוסף כלי הבישול שלך, תוכל ליצור מגוון מתכונים בקלות. מצא את החומר המושלם למחבת שלך, וודא שיש לך את כלי הבישול הטובים ביותר לסגנון בישול מסוים וגלה מה מתאים לך.

ראה להלן המלצות לבשלנים מתחילים ומנוסים, והקפד לקרוא את ההגדרות של כל סיר ומחבת. חפשו סירים ומחבתות ומצאו חומרים עמידים ומושכים, אך גם במגוון צבעים, צורות, גדלים וצבעים.

אם כלי הבישול שלך לא מספק לך את החלקים הדרושים לרוב צרכי הבישול שלך, שקול לרכוש סט סירים ומחבתות בסיסיים שאתה צריך תחילה, החל בתבנית פשוטה. הדבר הראשון שאתה צריך לחשוב עליו הוא כמה סירים או מחבתות תזדקק לסט שלך.

אמנם זה עשוי להרגיש מרתיע לבזבז מאות דולרים על כלי בישול

אך הוצאות נוספות עשויות להיות הפיתרון החסכוני ביותר, מכיוון שלעתים קרובות זה נמשך זמן רב יותר. אם אתה טבח מנוסה, אתה יכול לנסות להחליף חתיכות ישנות יותר שעברו ימים טובים יותר בכלי בישול איכותיים יותר או להקטין את הסירים והמחבתות כך שיתאימו למשפחה הגדלה שלך. בין אם מדובר בקערה למנות המטבעות שלכם או במרשם החתונות לעתיד הקרוב, סירים ומחבתות יכולים להחזיק מעמד לכל החיים.

אם מטפלים בהם כראוי

הם יכולים להחזיק מעמד לאורך שנים, ורבים אומרים שהם עובדים טוב יותר מרוב כלי הבישול האחרים, אפילו היקרים ביותר. ישנם תנורים – סירים ומחבתות בטוחים שאפשר להשתמש בהם גם לאפייה, כך תוכלו ליצור עוגות וטארטים טעימים ללא צורך בכלי בישול נוספים. אם אתה מכין כלי בישול שנמשכים זמן רב, ייתכן שלא תצטרך להחליף את הסירים במשך הרבה מאוד שנים.

החלק הגרוע ביותר בבישול הוא הניקיון שלאחר מכן, שמקצר את זמן הכביסה. אחת הדרכים לבצע את העבודה בזמן שיא, לעומת זאת, היא לקנות סט סירים ומחבתות הניתנים לגיבוב שתוכלו פשוט להכניס למדיח הכלים.

אם אתם מחפשים סיר קטן של ליטר 1

זה אחד בשבילכם, אך תוכלו להשיג סיר גדול עם מחבת במחיר מעולה. אם אתה טבח ביתי נלהב ומארח משפחה גדולה יותר, הסט הזה (וסט גדול יותר שמגיע) הוא בדיוק מה שאתה צריך. ערכה זו יכולה לשמש גם ככלי אפייה על כיריים, כמו גם להגשת אוכל כשהמקום שלכם ממש מוגבל או שאתם לא במטבח.

אם יש לך מטבח קטן או סתם רוצה לשמור על משטחי העבודה שלך כמה שיותר פנויים, סט של סירים ומחבתות הניתנים לגיבוב הוא אפשרות טובה. רצוי גם לבדוק את גודל הכיריים ואת השטח הזמין על משטח העבודה ובמטבח.

מחבתות טפלון מקבלות לפעמים שם רע

אך כאשר אתה קונה כלי בישול טפלון חדשים, אתה יכול להיות בטוח שהוא בטוח ואינו מכיל חומצה פרפלואורוקטן (PFOA), המכונה גם C-8, אשר שימש לעיתים בתבניות – ציפויים מונעי דבק מודבקים – לפני 2015. כלי בישול נון סטיק בטוחים גם כל עוד פיסות הטפלון אינן מתחממות יתר על המידה בטמפרטורות מעל 500 מעלות. חשוב לזכור כי כל כלי ההדבקה וכלי הבישול מגרדים במידה מסוימת וחומרים שאינם דביקים רגישים יותר מאחרים.

המסעדה החשובה ביותר היא שכלי בישול שאינם דביקים אינם דורשים טיפול מיוחד אם הם אמורים להימשך זמן רב. נואלינג ממליץ להאריך את חיי מחבתות הידבקות שלך ל -10 שנים לפחות, אולי אפילו 20 שנה או יותר.

אם שטח האחסון מוגבל

אין בעיה אם החלקים קלים לראות, במיוחד אם סירים ומחבתות הם מוקד תשומת הלב במטבח. לרכישת כלי בישול מלא במקום לקנות אותו חלק אחר חתיכה יש בהחלט יתרונותיו, אך אם אתה קונה חתיכות קלות יותר לעינייך ונמשכות זמן רב יותר, תוכל להכין את רוב המתכונים שלך ללא מאמץ. במקום לנסות לסדר את כלי הבישול האחרים שלכם בידיות ארוכות, הסירו סירים או מחבתות שיש להם ידיות משני הצדדים ומכסים שטוחים. זה טוב גם לערימה ולחסכון במקום, ואוסף הסירים והמחבתות שלך ייראה קוהרנטי להפליא, בונוס אסתטי. יש לכם את כל המרכיבים החיוניים להכנת ארוחות טעימות במכה אחת ויש לכם סיכוי הרבה יותר טוב להכין ארוחה טעימה.

דילוג לתוכן