סירי אמייל

אם אתם חושבים לקנות כלי בישול חדשים למטבח שלכם, כלי בישול מאמייל הם אפשרות מעשית וחכמה שעליכם לקחת בחשבון. אם החלטת שברזל יצוק הוא הבחירה הטובה ביותר עבורך ועבור צרכי הבישול שלך, ייתכן שאתה תוהה איזה סוג ברזל יצוק תוכל לשלב במטבחים שלך. כלי בישול מברזל יצוק טוב מצויד במגוון סוגים שונים של כלי בישול כמו סירים, מחבתות ומחבתות.

בסך הכל היינו אומרים כי אמייל חרסינה

הוא אופציה ראויה לכלי בישול ידידותיים לסביבה. האפשרות הטובה ביותר היא אמייל מכוסה בסלרי ומצופה באמייל סלרי מבפנים ומחוצה לו. ישנם מספר סוגים שונים של אמיילים בשוק, כגון נירוסטה, נחושת, זכוכית ואפילו קרמיקה.

כלי בישול מברזל יצוק מצופה באמייל יעלו לכם לאורך זמן

אך אם אתם מחוברים לאינטרנט או בחנות רגילה, תראו מה זה עולה. פלדת אמייל היא הטובה ביותר למיטה כאופציה בטווח המחירים הבינוני, ואילו ברזל יצוק אמייל הוא הזול מבין שלוש המחבתות. זה עולה בערך כמו נירוסטה וכמחצית מאמייל חרסינה והוא גם הזול מבין כל האפשרויות.

עליך להחליט אם למכור את הכליה שלך לברזל יצוק או להשתמש במה שנמצא בבנק החזיר שלך בכל הקשור לרכישת כלי הבישול הטובים ביותר

אמייליים -. אם אתה רק מתחיל וברצונך לקבל את ההזדמנות לבדוק תחילה את שני סוגי כלי הבישול, כדאי לך לשקול להשיג סיר פחות יקר, ואז לעבור לסוג יקר יותר או להשתוקק לברזל יצוק יותר.

אם אינך בטוח מדוע אתה קונה כלי בישול מאמייל או מברזל יצוק, אתה יכול להימנע מכך לחלוטין. יצרנים הולנדים של מגשי אפייה ותבניות סיר, איתם עבדתי כדי לברר מה הם עושים עם כלי הבישול שלהם.

חשוב גם לזכור כי רצוי לא להשתמש במברשות או ספוגים שוחקים כאשר ציפוי ידני של כלי בישול מברזל יצוק באמייל

אם אתה משתמש באבקת אפייה בסירים שלך לעתים קרובות מאוד, זה יכול לפגוע בחומר הציפוי האמייל על התבנית, במיוחד אם אתה משתמש בה בתבנית. צבעים וברזל יצוק פריימר קבוע עם חמאה או שמן ובמיוחד בתבניות, מסייע בהפחתת שאריות ושריפה. כך שאם מבזבזים הרבה כסף, יש לבזבז אותו באופן קבוע – על מיילים משומשים וברזל יצוק.

ישנן מספר דרכים לספק כלי בישול מברזל יצוק באמירות עם טיפול עדין ואוהב ולהאריך את חיי הברזל לשנים הבאות

כשאתה קונה כלי בישול מברזל יצוק אמייל, אתה מקבל את כל היתרונות של קנייה. בדרך זו אתה אמור לחוות את אותה איכות הבישול כמו בכל סוג אחר של מכשיר לבישול מברזל יצוק.

מלבד סירי טפלון כגון אלומיניום או טפלון

כלי אמייל חרסינה הם ירושה שתוכל להעביר לבנך או לבתך. הם עולים פחות מכלי הבישול הקרמיים המוזכרים במרשם Good Stuff, והם גם פחות יקרים מסוגים אחרים של סירי ברזל יצוק. זכרו להימנע מסירים ומחבתות קרמיקה שטופלו בחומרים מונעי הידבקות, כולל מותגים כמו קפלון וצבע. אני מקווה שהמדריך הזה עזר לך להחליט אם להסיר את כלי הבישול שלך ולא לקנות כלי בישול לא רעילים בכל פעם שהגיע הזמן לסיר או מחבת חדשים.

אמנם ברזל יצוק מאמייל מעולה לבישול איטי

אך הוא יכול גם להגן על מכשירי המטבח שלכם מכל מיני דברים לא רצויים, כולל חלודה, על ידי הוספת אלמנט חדש לתהליך הבישול. על מנת למנוע כניסת ברזל למזון, עליכם לחפש כלי בישול מברזל יצוק אמייל. בעת מתן שמות לכלי הבישול שלך, פעל לפי הוראות היצרן עבור כל אחד ממוצרי החשמל שלהם ופעל לפי ההוראות באתר האינטרנט שלהם.

כדי להוסיף ברק נוסף לכלי הבישול שלך, נסה את מנקה כלי הבישול מברזל יצוק אמייל מבית Bar Le Creuset. אם אתם מודאגים מההיגיינה שלכם, תוכלו גם לנקות את תבניות הברזל המצוירות בעזרת פתרון ניקוי עדין. כדי לשמור על כלי בישול מברזל יצוק מצופה אמייל למשך תקופה ארוכה, נסה פתרון ניקוי עדין שהוא גם טבעי. ערכת אמייל חרסינה קשה של Finnhomys מגיעה עם סיבובי כפות וסיר ומחבת בונוס.

כלי בישול מסוג זה כולל אסתטיקה מושכת במטבח ובדרך כלל משתלמת יותר מברזל יצוק מאמייל

זה נותן ברזל יצוק באמייל יתרון עצום על פני ברזל יצוק, מכיוון שלא נדרש ניסיון בתחזוקה. אם אתה נזהר, אתה יכול גם לעטות את כלי הבישול שלך מברזל יצוק בתמיסת ניקוי טבעית כמו מנקה האמייל של בר לה קריוסט. ניקוי הוא משב רוח ואינכם צריכים לדאוג לתיבול הסירים שלכם, ולכן זו בחירה טובה עבור אנשים עם זמן מוגבל.

דילוג לתוכן