סירי לחץ

ישנם כיריים רבות עם כפתורים נוחים לשימוש ומדריך הוראות שמראה כיצד לתפעל אותם בקלות. אם אתה רוצה הוראות שלב אחר שלב, קרא את המדריך שלנו לסירי הלחץ הטובים ביותר וטיפים למתחילים. יש כל כך הרבה סוגים שונים של עדרי עד שקשה להיות קשה לדעת מאיפה להתחיל כשאין לך כאלה. חיפשתי בשוק סירי לחץ והתקשיתי להחליט בדיוק מה אני צריך.

מצאתי את הפוסט הזה על מיטבי סיר הלחץ והטיפים למתחילים שאכיר לך כאן.

לפני שאתה קונה סיר לחץ, קרא מאמר זה על תחילת העבודה עם סיר לחץ חשמלי חדש. ראשית, אתה רוצה להחליט אם אתה רוצה סיר לחץ חשמלי או גז או סיר ידני כמו זה שלעיל.

גם אם אינכם מכירים את הטכנולוגיה במיוחד

כדאי לדעת כיצד פועלים סירי לחץ ובישול איטי לפני שמשקיעים בזה או אחר. אם אתה מתחיל בכל מה שקשור לשימוש בסיר לחץ, כדאי שתבין טוב את מעט תכונות הבטיחות שמציע בישול לחץ. יש לנו מידע נהדר על אופן השימוש בסיר לחץ כוח XL בפוסט זה, המתאים למותגים רבים של סירי לחץ. כעת, כשמטבח הלחץ שלכם מוכן ומוכן לשיעור הבישול הראשון שלכם עם כיריים הלחץ החדשות, אנו רוצים שתדעו איזה לחץ – אביזרים לכיריים – תוכלו לקנות כדי להפיק ממנו את המרב.

לפני שתלמד כיצד להשתמש בסיר לחץ

אנו בוחנים כיצד פועלים סירי לחץ ואילו שיטות בישול שונות קיימות עבורם. מחדש בשיטת בישול הלחץ, ישנם מגוון מתכונים שונים שתוכלו לבשל עם סיר הלחץ החדש שלכם. לא משנה באיזה סירי לחץ תבחרו, בדקו את האוסף ההולך וגדל של סירי לחץ ומוצרי סיר מיידי. אתר זה מהווה מקור נהדר למידע על כל המותגים והמותגים הפופולאריים של מוצרי סיר לחץ, כולל סיר מיידי.

סיר לחץ הוא מכשיר מטבח המאפשר לצרכנים לבשל את מזונם בלחץ גבוה ללא צורך להשתמש בסיר רגיל או בסיר.

סירי לחץ מסורתיים הם מכשירי בישול, בעוד שסירי לחץ חשמלי משתמשים בחשמל לייצור לחץ גבוה ונמוך בכיריים. סיר הלחץ הישן היה ממש על הכיריים (תחשוב על שיגעון הסירים המיידי), אבל בימינו הם בעיקר חשמליים וחיים על השיש.

לרובם יש סיר לחץ חשמלי, והם שימושיים גם אם אינכם מבשלים בחיפזון. ישנם טיפים וטריקים שיכולים לעזור לבשלנים בכל רמות המיומנות להפוך את סירי הלחץ שלהם ליעילים ויעילים יותר.

אחת השאלות הנפוצות ביותר שנשכחות לעיתים קרובות בתגובות

היא ההבדל בין כיריים לכיריים חשמליים. הייתה תקופה בה הייתי אומר שאין תחרות, סיר לחץ כיריים עדיף על סיר לחץ כיריים חשמלי, אך לא יותר. האם ניתן לקרוא לסירי לחץ חשמליים של ימינו "רב טבחים" (בישול איטי) או "כיריים בודדות" (כיריים בודדות)

סירי לחץ חשמליים, על פי הסיר המיידי, מורכבים משני רכיבים עיקריים: סיר לחץ וכיריים חשמליים או כיריים.

בהתבסס על סיר האורז החשמלי הפופולרי יותר ויותר, סיר הלחץ פותח לסירי לחץ חשמליים, שניתן לייצר בדרכים שונות בהתאם ליצרן ולצוות העיצוב. הם מורכבים משני מרכיבים עיקריים: סיר לחץ וכיריים חשמליים או כיריים.

ישנם תנורי לחץ גבוה העובדים בלחץ גבוה, בעוד שאחרים מאפשרים לך לבחור בין מגוון רמות לחץ שונות כגון 1, 2, 3, 4, 5 או 6.

קלות שימוש

לסירי לחץ, עליכם לכוון את החום בכיריים ידנית בכדי לשמור על הלחץ הנכון. כאשר סיר הלחץ מגיע ללחץ המטרה, אדים לוחצים על וסת הקיטור מבפנים כדי לווסת את לחץ יתר כאשר הוא מגיע ללחץ יעד. תנורי לחץ חשמליים מציעים מגוון של רמות לחץ שונות כדי להקל עוד יותר. אם הפגת לחץ היא אחד הדברים שמבשלים חוששים מהם, יש לסירי לחץ פונקציה שמשחררת לחץ מבלי לגעת במסתם, כך שידי הטבח מוגנות בבטחה מפני אדים חמים.

עליית הלחץ בסיר לחץ מתואמת ישירות עם טמפרטורת הבישול המקסימלית אליה ניתן להגיע בלחץ מסוים. תנורי לחץ חשמליים בונים לחץ של עד 15 psi ואז שומרים על לחץ נמוך במהלך הבישול.

לסירי לחץ יש חיישני טיימר מובנים שמתאימים את הלחץ והחום במהלך הבישול

כלומר אתה יכול לעשות את העסק שלך כמו שאתה עושה. סיר לחץ מקל על החיים במטבח ומפחית את הזמן שאתה מבלה במטבח שלך. סיר לחץ יכול להפחית את זמן הבישול שלכם מ- 30 דקות ל -10 דקות בלבד ואפילו ל 15 דקות.

דילוג לתוכן