סכיני ארקוס

ורמונט אמריקן נוקטת גישה ממוקדת במסורים המופעלים על ידי סוללות בעזרת טכנולוגיית הלהב החדשה למסורים עגולים. ה- WSC-7.25-A מצויד במסור מעגלי אלחוטי בעל קיבולת גבוהה, מה שהופך אותו למסור הכל-חשמלי הראשון עם מערכת חשמל אלחוטי בעולם.

על פי פרויד

ציפוי הכסף הכסוף יביא להב שיכול להכיל עד 10,000 חתכים ביום, או יותר מפי שניים מלהב רגיל. הדיסק משתמש בסיבוב הלהב כדי למשוך אותו לתעלת קירור משולבת ומפיץ את כוח המשיכה כדי לקרר את הלהב באופן שטחי ולהאריך את חיי הלהב. משטח חלק מפחית את החום והגובה; גלגלי השחזה הם למעשה רחבים יותר מכרכום; חתכים מייצרים משטח דו-צדדי עדין שאינו דורש השחזה נוספת.

סכין הבואי מוגשת על ידי שפילד כחלק מאוסף האולי הנודע בעולם

השוכן כיום בגלריות המילניום באוניברסיטת שפילד. צוות הזמן הציג אותו לאוסף האולי על ידי צוות הזמן ושפילד, בשותפות עם המוזיאון לאמנות עכשווית, שפילד וקרן מוזיאון העיריות, יציגו אותו בתערוכה נפלאה בה אנשים מכל רחבי שפילד ילמדו יותר על מסורת עבודת המתכות שלנו. גלריות שפילד ומוזיאון אמון אמרו: "אנו שמחים על כך שסכין הבואי מוצגת כעת במוזיאון שפילד בפעם הראשונה בתולדותיה.

תוכנית זו

היא דרך נהדרת להציג את המורשת הארכיאולוגית העשירה שלנו וגם מזכירה. אלה שיש להם מזל לחיות כאן איזה מקום נפלא הוא שפילד. ילדים מעורבים גם במגוון כלים כמו מכונת שלג וכפפי שלג לתצפית ומדידת שלג. היא מנוהלת בשותפות עם אמון העירוני מוזיאון והמוזיאון לאמנות עכשווית, שפילד, כחלק מהתכנית הארכיאולוגית של אוניברסיטת שפילד.

במסגרת התוכנית פיתחנו סכין בואי מהמאה ה -18 מפלדה בשיטות ייצור מסורתיות משפילד

אנו עושים בדיוק את מה זה נשמע כמו: אנו ממזערים את החיכוך ובכך מחממים על מנת להפחית את הבלאי ולהאריך את חיי השירות של הלהבים שלנו. 2 שניות. ניתן לשמוע "אההה" מהתצפיתנים כשהם חותכים את מסילות המתכת של המבצר, המשמשות לעבודות תקרה.

העיצוב משאיר גימור חלק ויפה לאחר החיתוך ולא ניסינו אותו עם שום אורן

אך בכנות הצוות שלנו היה ספקן. עכשיו אתה יודע שאנחנו כאן באליאקספרס, אז אם אתה מחפש מגוון רחב של סכיני קשת לעבודה שלך בבית או במשרד, אתה יכול להיות בטוח שתמצא אותם באליאקספרס. מכיוון שרוב המוכרים מציעים משלוח חינם, אנו חושבים שתסכים לקבל סכין ארקוס באינטרנט באחד המחירים הטובים ביותר.

אנו מתגאים בכך שאנחנו נותנים לך בחירה מושכלת כשאתה קונה

כך שאם אתה עדיין מתלבט לגבי סכין ארקוס וחושב לבחור מוצר דומה, AliExpress הוא מקום מצוין להשוות בין מחירי המוכר. ג'יימס סימונדס, מנכ"ל ארקוס, אמר: "סכיני בואי מיוצרים בתהליכי ייצור מסורתיים ואנחנו גאים שיש את האוסף שלנו ביצירות רלוונטיות.

אומנים מקצועיים בדרך כלל בוחרים בלהב קרביד – להב עם קצה. שם גוף הלהב עשוי פלדה מהירה והשיניים עשויות קרביד. הן מיוצרות, למעט כמה שינויים, כמו סכין בובי מסורתית שניתן להקהות ולעשות.

A להב המיועד לחיתוך בסיבים עם יותר שיניים (בדרך כלל 48 ומעלה) לוושט קטן יותר וחתכים חלקים יותר. השיניים יכולות להיות בקוטר של 1/4 "עד 1.5" ורוחב של עד עד 4 "(בערך אורך הלהב).

להבי המסור של פרויד אוונטי מיוצרים בתערובת של טיטניום וקובלט

וכתוצאה מכך להב בעובי כולל של 1/4" מלבד חומר הלהב וטחינת השן, היבט נוסף של עיצוב הלהב הוא הרחבת הלהב חריצים שניתן לראות על להבים גדולים יותר. חריצים אלה משתנים בהתאם לעיצוב וליצרן, אך חלקם נצפים כדי לשמור על הלהבים קרירים יותר ולהפחית את עוצמת עיוות.

הרווח בין הלהב לשיניים נקרא הוושט ומנקה את שבבי החומר בעת חיתוך הלהבים. ציפויי פרויד נקראים Silver ICE, ו- Micro-Edge הוא מינוח VA מעט מייגע. מספיק רמז כדי לספר לכם משהו על ציפוי פרויד נגד חיכוך, אבל זה לא כל כך חשוב.

במהדורות קודמות

EHT כיסה יריעות קשתות מתארות, המאפשרות חיתוך קימורים ועיגולים לעץ בעזרת מסור עגול. כעת מציע ארוס להבי אבן יוצרים קווי מתאר שניתן להשתמש בהם ביד חופשית עם מצפן כמדריך להכנת קימורים. מדובר בחישוקי 10 מילימטר בהם ניתן להשתמש יבשים או רטובים, והם עובדים היטב על כל סוג עץ, החל משבבי עץ ועד אבן, ועל כל חומר אחר.

דילוג לתוכן