סכיני מטבח

כמה סכינים באמת נחוצים במטבח בבית וכמה אתה באמת צריך? כשמדובר בסכיני שף, ישנם סוגים רבים ושונים של סכינים למטרות שונות במטבח. מסכיני זיוף זעירים ועד לסכיני חריץ ענקיים, נראה שלכל אחד מהסכינים המשימה שלו. יש כנראה אחרים שמוקדשים לשימוש מסוים, אבל האחרים קצת יותר מבלבלים. חלקם מיועדים להתאים למטרה שלשמה הם נקראים, כמו סכין גילוף, סכין בישול או סכין חיתוך.

סכין המטבח הטובה ביותר תלויה איך רוצים להשתמש בה ובאיזה סוג אוכל מכינים לעיתים קרובות

אם אתה רוצה סט סכינים תואם, סט זה הוא אופציה מצוינת, אך כשתסיים עם סט הסכינים הסטנדרטי לדלפק המטבח שלך (או אפילו רק לדלפק עצמו), יש כאן כמה אפשרויות נהדרות, אלא אם כן אתה ' אתה מוכן להשלים 500 דולר או יותר עבור הגדרת סכין עילית שתגרום לדלפק המטבח שלך להיראות הכי טוב. ישנם מספר סוגים שונים של מחדדים לרכישה, ועבור מרבית הטבחים ההשחזה כל ארבעה חודשים היא הממוצע.

אם בחרת סט סכין סטייקים לדלפק המטבח שלך או אפילו סתם לדלפק עצמו

אנא קרא את המדריך שלנו להגדרת סכינים לסטייק למידע נוסף. מדריך זה נועד לזהות אילו סכינים למטבח הכי שימושיות עבורך ומקווה לעזור לך להיפטר מסכינים יקרות מדי. כשאתה בוחר סט בלוקים לסכינים, אחד המרכיבים העיקריים שיש בו הוא סט של בלוקים או סכינים עבור השיש למשטח המטבח שלך. אפילו הבסיסיים ביותר צריכים להכיל זוג סכינים לחיתוך, חיתוך וקילוף, כמו גם מגוון כלים אחרים. סט הסכינים הראשון שלהם היה צריך לכלול שני זוגות מספריים, שני זוגות צבת, ארבעה זוגות סכינים, שלושה זוגות סכינים ושני זוגות סכינים בסך הכל שש סכינים בערכה.

סט זה בן 17 חלקים מכיל זוג סכיני גילוף

שני סכינים מתקלפות ושני סכינים עומדות בסך הכל לארבעה סכינים בסט. הסט מורכב משני מספריים, זוג מספריים ופלדת חידוד וזוג צבת אחד. סט זה כלל שני סטים של סכינים: אחד מהם סכין ושני חלקי פלדה מחודדים אחרים. הוא כולל שני סכיני pares (אחד לגילוף) וסכין זוגית וכן סכין מעמד.

זה אולי נראה קצת חשוף בהשוואה לסטים אחרים בבלוג זה

אבל זה בהחלט כבד יותר מרוב סכיני השף של סנטוקו. מלבד המשקל, סכין לכל מטרה מתאימה ביותר לכל מטרות הסכין. סכינים של לחם, כאשר הם עשויים מחומרים טובים יותר, מקבלים הרבה יותר ערך מכיוון שניתן לחדד אותם הרבה יותר מהר ויעיל מחלקי סכין אחרים. ללא הסט הזה לא יכולתי לבצע את העבודה הזו וכמעט בלתי אפשרי לחדד סכין לחם, ולכן אני מרוצה מכך.

הסכין Victorinox היא השקעה מדהימה אם אתה קונה סכין בגודל מלא לסכו"ם למטבח שלך, שמשמשים כמעט מדי יום. השקעה בסכין איכותית תבטיח שהיא עובדת ויש מומחים שממליצים עליה.

רשימה זו כוללת את הסכינים החשובות ביותר

החל מסכין הקילוח העדין וכלה בסכין החריץ, אך רשמנו את כולם. מסכינים מושחתות כמו סכין הוויקטורינוקס וכלה בסכיני סכו"ם פנאומטיים וסובבי בשר, לכל סכין יש תפקיד ייחודי במטבח. בעוד שניתן להשתמש בכמה סכינים משוננות באופן אינדיבידואלי יותר, סכין שף טובה יכולה לעשות כמעט כל דבר, החל מגילוף עוף ועד חיתוך אננס.

נכון שסכיני בישול מערביים חדים יכולים גם הם לעשות את העבודה הזו

אך סכינים משוננות בטוחים יותר לשימוש ובדרך כלל יעילים יותר. בעוד שסכין שף יכולה לשרת מטרה, סכין שף משוננת יכולה להיות יעילה באותה מידה כמו סכין לחם, כך שסכיני השפים המערביים החדים ביותר יעשו את העבודה.

לפני שתבחרו את סכין המטבח הטובה ביותר לביתכם

הקדש מספר דקות ללמוד על החומרים והמאפיינים המשפיעים על ייצור הסכינים. לאחר שהחלטת בשביל מה אתה רוצה להשתמש בסכינים שלך, תוכל לקנות אותם באינטרנט או בחנות הסכינים המקומית שלך.

אם אתה עובד במטבח מקצועי ורציניים בחידוד כישורי הבישול שלך

הסכין שלך היא הכלי החשוב ביותר שלך. אם היה לך רק סכין אחת במטבח שלך, סכין שף תהיה הדרך ללכת. סכין לחם היא חלק מהטווח הרחוק של סכינים למטבח שמיועדות לחיתוך חתיכות אוכל גדולות. אל תבלבלו בין סכין מטבח לסכין כיס; שני הסכינים יכולים להיות סכינים לחיתוך אם אתם עובדים במטבחים מקצועיים.

דילוג לתוכן