ציוד מסעדות

אם אתה תוהה היכן לקנות ציוד למסעדה, האם היית צריך ללכת לקנות אותו בעצמך? בבלוג זה אסביר מדוע כדאי לרכוש ציוד ואביזרים למסעדות באינטרנט ומדוע רכישת ציוד ב- WebstaurantStore היא אחת האפשרויות הטובות והמשתלמות ביותר העומדות לרשותכם. על ידי שימוש בכוח הקנייה שלנו עם ספקים לאומיים מובילים אנו מבטיחים מחירים תחרותיים אותם אנו מעבירים ישירות ללקוחותינו. אנו מתמחים בשירותי מסעדה והמומחים שלנו יכולים לעזור לך למצוא את היצירה עם התמורה הטובה ביותר שאתה צריך.

ציוד למסעדות מסחריות הוא בדרך כלל רכישה משמעותית, אך אם תקבלו את החלק הנכון, תראו את כספכם חוזר במהלך חייו. חכירת הציוד שלך הייתה אפשרות שחסכה לך כסף בזמן שהתכוננת לפתיחת מסעדה חדשה.

באמצעות ההזמנה האוטומטית של WebstaurantStore תוכלו לתכנן את ההזמנות שלכם כך שתוכלו לטפל באופן קבוע בהובלות העסקיות שלכם. בין אם אתה מנהל מסעדה, בר, מזנון או פותח חברת קייטרינג, השתמש בפונקציה Rapid Reorder להזמנת אספקה.

כלי זה ייחודי ל- WebstaurantStore ומבטיח שחווית הקנייה שלכם תהיה מהירה וקלה ככל האפשר. בעזרת כלי זה, לקוחות יכולים להציג את רכישותיהם ב- StaurantsStore באינטרנט, כך שהם יכולים להזמין מחדש פריטים בקלות מבלי לחפש באתר שוב.

בעוד חנויות מזומנים ונוחות נוחות

הזמנה דרך WebstaurantStore מציעה לך מגוון רחב של מוצרים ונוחות. למרות שבעלי מסעדות רבים רגילים לעשות קניות בחנויות ובסוחרים מסורתיים, קניית ציוד אביזרים ואביזרים למסעדות באינטרנט היא הרבה יותר זולה – יעילה יותר מקנייה מקוונת. המסירה מתבצעת ברכב חברה המונע על ידי איש מכירות בסוכנות רכב והמשאיות מונעות בראש התקורה שלהן. הצלחה לא נמדדת בכמה קופסאות שמכניסים למחסן, אלא בכמה אנשים נעזרים בהצלחה.

עם קטלוג גדול של מוצרים יש לך אפשרות להתאים את ההזמנה שלך לצרכים האישיים שלך. בחנות יכולות להיות כמה אלפי סוגים של מוצרים, בעוד שיש לנו מעל 300,000 מוצרים באתר שלנו, שמציעים אפשרויות נוספות ואפשרויות התאמה אישית.

בעלי ומנהלי מסעדות רבים רגילים להזמין את הציוד הכבד שלהם באופן מקוון

אך להזמין באינטרנט זה יותר נוח ויכול לעזור לכם לחסוך כסף ולעזור לעסק שלכם לחסוך זמן וכסף. בנוסף, בעלי מסעדות יכולים לקנות את הציוד שלהם כמו מלגזות, גרילים, תנורים, כיריים וכו '. מערכת זו מותאמת במיוחד בכדי להשיג את הציוד שלכם מהר יותר, בטוח וזול יותר מאשר סיטונאים מסורתיים. רכישת ציוד כבד למסעדות באינטרנט אינה רק זולה יותר, אלא גם יעילה ונוחה יותר עבור המסעדה והלקוחות שלכם, כמו גם עבורכם.

להלן רשימה של הדרכים הטובות ביותר למלא את המסעדה שלך ולחסוך כסף בציוד כבד למסעדות כגון מלגזות

גרילים, תנורים, כיריים וכו '. למידע נוסף על איך מנוי StaurantPlus באינטרנט יכול להועיל לעסק שלך אילו סוגי מוצרים זכאים במסגרת תוכנית פלוס, המשך לקרוא כדי ללמוד אילו סוגי מכשירים, כמה הם עולים, אילו סוגים וגדלים של הנחות קיימים, ואילו חברי staurantsPlus אמיתיים היו לומר על השירות. אינך זקוק לחברות ב- WebsturantStore בכדי לבצע רכישות אלה, אך פתיחת חשבון איתן אינה כרוכה בתשלום. בקר בחנות שקעים של Scratch כדי למצוא הנחות על ליקויים שטחיים קלים שאינם משפיעים על הביצועים.

בנוסף למגוון רחב של מכשירים מסחריים

ל- WebstaurantStore יש גם צוות פתרונות מנוסה שמטפל בצוות שירותי המזון המקצועי. המוכרים מציעים ציוד מושכר כגון מכונות קפה ומקררים תמורת חלק קטן ממחיר הרכישה של מוצריהם. כדי לאכול מחוץ למסעדה שלכם, אתם זקוקים ליותר מסתם ניהול מסעדה, כמו מלגזות, גרילים, תנורים, כיריים וציוד כבד אחר.

כאשר כל כך הרבה אנשים מטפלים בקניות שלך

יש סיכוי טוב שתעשה טעויות, מה שיעלה לך את העסק זמן. כשאתה קונה באינטרנט, אתה לא צריך לנהל משא ומתן עם מוכר כדי להעביר את הכסף. אם אינך בטוח מה אתה זקוק לו או אם הוא זקוק לחתיכה בהזמנה אישית, עשוי להיות שימושי לדבר עם נציגי שירות הלקוחות שלנו שיוכלו להצביע לך על ההתאמה הנכונה. מכיוון שאם רכשתם מ- WebstaurantStore, אנו יכולים לבחור את המוצר המתאים לצרכים ולתקציב שלכם, וטובת המוכרים שלנו היא להציע לכם מכשיר מהשורה הראשונה שהחברה אולי לא תזדקק לו.

רוב מכשירי החשמל במסעדה מופעלים באמצעות גז או חשמל

ולמרות שאפשר לרכוש מכשירים רבים למסעדות במכשור גז וציוד חשמלי, התנהג בעצמך. לקוחות רעבים מצפים להצגה – ארוחת ערב במסעדה שלכם, ולכן יש לנו את השירות והציוד שיעזור לכם בכך. צור את הפריסה המותאמת אישית של החלום שלך ואנו נספק לך את הציוד המסעדתי הנכון שיתאים לחלל שלך.

דילוג לתוכן