צלחות למסעדות

השבוע פרסם מחוז הבריאות בדרום נבאדה הנחיות הממליצות למסעדות לעבור לכלים חד פעמיים ולצלחות במידת האפשר ולשקול להשתמש בלוחות גדולים או בתפריטים אלקטרוניים שניתן לשלוח בדוא"ל ללקוחות או לגשת אליהם באופן מקוון. מקומי 2, המייצג יותר מ -1,000 מסעדות בעמק לאס וגאס, הוציא הנחיות לפיהן יש להחליף כלי אוכל חד פעמיים ב"כלי אוכל איכותי במיוחד, שאינו חד פעמי ", אך אינו מציין שום כלי שולחן או כלים.

כלי אוכל במסעדה שיכול לשמש בתור התחלה או מתאבנים גדולים

צלחת גדולה יותר מאשר צלחת רגילה ומשמשת לעתים קרובות להגשת אוכל כמו צלי שלם למשפחות. צלחות יכולות לשמש גם כמתאבן או כחלק מאזור מתאבנים גדול יותר ומשמשות כמומחיות, ולעתים קרובות משתמשים באותו סוג של מנות כמו מנות ראשונות ותאבון. פלטות משמשות לעתים קרובות במסעדות כדי להביא אוכל למספר אנשים או ליצור תצוגות מושכות את העין המפתות את הסועדים לפריטי התפריט הרווחיים ביותר.

בשל גודלם הקטן, הצלחות הללו מיועדות כמתאבן או נלווה לצלחת, אך יכולות לשמש גם כמתאבן או כחלק מתאבון גדול יותר.

בהתאם לאסתטיקה של ביתך

אתה יכול לבחור בחומר מזדמן כגון מלמין או לבחור בצלחת חרסינה משובחת למטבח יוקרתי. תלוי באוכל שאתה שם על הצלחת שלך, הצלחות הללו אידיאליות לארוחת ערב מזדמנת, לארוחת ערב נינוחה או אפילו לארוחת צהריים או ערב נינוחה.

תוכלו להחליף מגש או מנה שלמה או שתוכלו להגיש את הקינוח כצלחת מתאבן

ניתן להשיג צלחות וקערות מלמין תואמות, כמו גם מגשי הגשה ואפילו מגש הגשה קטן. גם אם אתה לא בהכרח מצפה צלוחיות במסעדה נינוחה, לא כל המסעדות זקוקות להן. צלחות קטנות צריכות להפחית או להגדיל את מהירות הסיבוב של שולחן, במיוחד כאשר האורחים מזמינים מגוון קלט סטנדרטי.

פאנלים קטנים מבטלים את הבעיה וידועים בזכות המצגת המושכת שלהם

המספקת היום ללקוחות בעלי יכולת דיגיטלית תמונות אינסטגרם. בניו יורק טיימס אומרים כי תפריטי צלחות קטנות מהדהדים גם את דור התמונות הזה – כשמדובר באוכל. צלחות קטנות הן אחת הדרכים הזולות ביותר לחוות מגוון טעמים ולגלות מאכלים חדשים, מה שהופך אותם ללהיט גדול בקרב אלפי שנים וסועדים צעירים יותר.

צלחות המסעדות המוניקיות משלבות תבליטים מסורתיים עם גימור נקי ומבריק ומציעות את הגמישות האולטימטיבית בהגשת מנות שמרגישות בצורה מושלמת בבית במקומות המסורתיים והמודרניים כאחד

והכי חשוב, שפים יכולים להתמקד בקבלת הזמנות עם הגעתם ולשלוח אותם כשהם מוכנים. ניתן לתאם את זמני הבישול על ידי אספקת צלחות קטנות במהירות, אך גם על ידי מתן אפשרות לשפים להתמקד יותר במנות איכותיות. ממסעדה למסעדה, המקרה הכלכלי של צלחות קטנות יותר משכנע, הן עבור מסעדות והן עבורכם.

תלוי בסוג המסעדה שאתה מנהל

זה יכול להיות נוח להגיש אוכל על מנות שצריך לכבס ביד. לדוגמא, אם אתה מנהל מסעדה באווירה נינוחה, ייתכן שלאורחים שלך לא אכפת אם האוכל שלהם מוגש בכלים עמידים עשויים מלמין או חומרים דומים. מחיר הצלחות בעבודת יד הוא אולי קצת יותר מוצדק מאשר שימוש בסט צלחות קרמיקה.

אם לקוח משלם 10 $ לצלחת עבור צלחת מלמין של 100 $, ושיעור ההחלפה השנתי הוא 10% עד 20%, זה עולה לו בין 100 $ ל 200 $ למלא את המנות שלו מדי שנה. אתה משלם כדי להחליף אוכל מפוצל, סדוק או שבור, במקום לשלם 50 דולר עבור 10 צלחות.

אם אתה לא רוצה לנסות הכל מייד, אנו מציעים לך טעימות צלחות קטנות כדי למשוך אורחים שעשויים להיות חדשים במפעל שלך. צלחות קטנות הן דרך נהדרת לקלקל את האורחים מבלי שתצטרך לחלוק חדר כניסה מלא עם בן זוגם לארוחה.

כשאנחנו אומרים סעודה אסוציאלית

אנחנו מתכוונים שצלחות קטנות מושכות אותך, אבל הדברים שהופכים אותם לאטרקטיביים עבור שפים ומסעדות, הופכים צלחות קטנות לנוראיות לסועדים. מסעדות טאפאס המנוהלות על ידי קבוצה קטנה של שפים או בעלים מגישות מנות רבות ושונות, לרוב תוך התמקדות במנות קטנות. תפריטי צלחות קטנות הם לרוב צבעוניים ומלווים במטבלים ורטבים צבעוניים, והם גדולים במצגתם, ומגישים לרוב צלחות וצלחות מעניינות.

מתאבנים

סלטים וקינוחים דורשים צלחות שונות, והכמות המשמשת במסעדות מסחריות יכולה להוביל לכלי שולחן המייצג השקעה משמעותית בהון. משמעות עלויות הנכס היא שמסעדנים יכולים לדחוס סועדים על שולחנות זעירים שנועדו לקחת איתם שמונה צלחות קטנות.

כשאתה מנהל מסעדה טובה

האורחים שלך מצפים שתבין זאת כשאתה נכנס לדלת. צרכנים המזמינים צלחות קטנות מצפים להצעות שונות מהתפריטים המתאבנים והמתאבנים הרגילים. למסעדות צלחות גדולות אף פעם אין מילה בתפריט, ולמעשה אין אפילו לוח דיבור פשוט שמפרט צלחות ישנות.

דילוג לתוכן