תבלינים טריים

מכיוון שמאכלים עולמיים ממשיכים לשלוט במגמות המטבח של המסעדה ואנו מגלים מתכונים ותפריטים בינלאומיים חדשים, אנו נתקלים בתבלינים ותבלינים מעורבבים בתבלינים נדירים יותר שמעולם לא שמענו, כמו גם בתבלינים חדשים מרחבי העולם.

זה דורש חיפוש תבלינים

אבל ברגע שאתה מתחיל להשתמש בתבלינים טריים במטבח שלך, אתה מתמכר. טחינת התבלינים שלו על בסיס הצורך מעלה את הבישול לרמה חדשה. בדרך כלל אין צורך לטחון תבלינים קטנים כמו כמון, ואם הם מאוחסנים כהלכה, הם יכולים להחזיק מעמד שנים ללא טחינה. בדרך זו אתה נמנע מטחינת יתר של כל התבלין ויכול לאחסן אותו ליצירות קולינריות עתידיות.

הדבר הטוב ביותר בסוחרי תבלינים הוא שכל התבלין שומר על טעמו כשנשמר כהלכה במשך שנתיים-שלוש. יש להם עשבי תיבול מיובשים ויכולים למכור אותם בכמות הנדרשת, אך הטעם שומר עליהם עד ארבע עד חמש שנים.

האוכל יהיה גם מלא בעשבי תיבול טריים כמו עלי קפה

עלי ליים ועלי בזיליקום. עדיף להוסיף עשבי תיבול טריים בתום זמן הבישול, אך ניתן להוסיף אותם גם אם ברצונכם לשמר את הטעם והארומה של מנה חמה, במיוחד בכלים חמים. אם מגישים אותו בכלי קר בכדי לשמור על טעמו או הארומה שלו, הוסיפו את העשב הטרי באמצע הבישול.

עשבי תיבול יבשים חזקים יותר מעשבים טריים

לכן עליכם להשתמש יותר בהם, אך מכיוון שיש להם טעם מרוכז יותר מעשבי תיבול טריים, אינכם צריכים להחליף מוצר פחות מיובש בכדי לקבל את הטעם הרצוי , אך עדיין מומלץ להחזיק כמה כוסות עשבי תיבול במלאי בכדי להחיות את המרינדות ואת התבשילים והרטבים בבישול איטי, ולהחליף עשבי תיבול טריים כשלא קיימים. עשבים יבשים משמשים גם בצורה הטובה ביותר במרינדות בהן ניתן להשרות אותו זמן רב והוא גם בטעם זהה לטריות, אם כי לא באותה עוצמה.

החדשות הטובות הן שהארכת חיי המדף של עשבי תיבול ותבלינים יבשים

היא לגמרי בסמכותך. ככל שתוכלו לתבל את האוכל שלכם בצורה מושלמת, כך האיכות והטעם של התבלינים שלכם יחזיקו מעמד. אני מקווה שתשתמשו במדריך זה כדי להפיק את המיטב מהתבלינים ועשבי התיבול החיים בארון התבלינים שלכם, וכאשר תקראו אותו, תרגישו מוכנים להחליף מתכונים טריים בעשבי תיבול יבשים. אם אתה רק מתחיל להשתמש בעשבי תיבול טריים בבישול וזקוק לרענון, טיפים אלה לשטיפה, אחסון ובישול עשבי תיבול יביאו אותך לכיוון הנכון.

הכירו את עשבי התיבול והתבלינים שלכם: הניחוחות העזים והעבודה עם עשבי תיבול משולבים עם התבלינים שלהם כדי להזמין חברים למסע ולבשל יחד עדיף כמעט לכל דבר.

על מנת להשתמש בעשבי תיבול ותבלינים בצורה אופטימלית

עם זאת, עליך לדעת אילו עשבי תיבול טובים יותר או מיובשים ליצירה קולינרית וכיצד לעבור מעשבי תיבול טריים ויבשים לתבלינים שלמים או טחונים. לכל טבח שאוהב לבשל מנות שונות יהיה שילוב תבלינים משלו של תבלינים יבשים ועשבי תיבול. אם המתכון שלך דורש תבלין טחון ויש לך תבלינים שלמים בידך ויודע כמה אתה צריך לטחון, פעל לפי ההוראות שלהלן. אתה יכול לחפש לפי קטגוריות, לבחור באחת מערכות התבלינים או לקנות באינטרנט או במכולת המקומית שלך אחר תבלינים טריים או תבלינים לקנות בעצמך.

שלבו עם תבלינים אחרים כמו שום

ג'ינג'ר, כמון, כורכום, קינמון, אגוז מוסקט, כוסברה וציפורן והשתמשו בהם במגוון מנות, החל ממרקים ותבשילים ועד סלטים וקינוחים. השתמש בו עם עשבי תיבול טריים ותבלינים כגון טימין, פטרוזיליה, בזיליקום, אורגנו, רוזמרין, עירית וג'ינג'ר.

בעוד ששיטות אלה כולן כוללות מקסימום טעם של עשבי התיבול במהלך תהליך הבישול

אתה יכול לעשות הרבה עבודת רגליים מתקדמות כדי להבטיח שתפיק את המרב מעשבי התיבול והתבלינים שלך. הדרך הטובה ביותר, אומרת כריסטין סהאדי וילן, היא לקנות את התבלינים בחנות שמוכרת הרבה תבלינים במהירות. אם אתה צרכן תבלינים מושבע, עדיף למצוא חנות תבלינים כללית יותר שמציעה את כל מה שאתה צריך, אך עם מגוון. לפניכם רשימה של עשבי תיבול ותבלינים הזמינים במגוון טעמים, החל טרי עד מיובש, כמו גם טרי ומיובש. לכן כדאי להציע לצרכנים מקום בו הם יכולים להשיג את כל המרכיבים הדרושים להם להכנת ארוחה במקום אחד, כגון מכולת או מסעדה מקומית.

אם עשבי תיבול ותבלינים משפרים את הטעם של תבשיל ירקות

קחו אותם כשהם מוסיפים, והוסיפו אותם, אינכם צריכים לזכור לאכול את הירקות שוב. תמיד תוכלו להוסיף עוד, אך אם אתם מחליפים עשבי תיבול טריים או תבלינים בתבושות מיובשות, אל תשכחו להיזהר ולנסות את האוכל. שימו לב כמה התבלינים היו טריים כשקניתם אותם, כיצד יש לאחסן אותם וערכם התזונתי.

דילוג לתוכן