תבניות סיליקון

אולי מעולם לא שמתם לב, אבל תבניות סיליקון הן חלק מחיי היום יום בחברה של ימינו. כשאתה פותח ספר אפיה או מגזין, אתה עשוי לחשוב שכולם כיבו את הפח המוכתם מתבנית האפייה של אמם וחושבים: "אני שמח שכולם התחלפו.

עכשיו יש לך תבניות סיליקון זמינות שלך החיים הם הרבה יותר יעילים

ואתה חושב כמה קנאים החברים שלך יהיו כשתגיד להם שקיבלת תבנית סיליקון מאליאקספרס. אם אתה מעוניין לקנות תבניות אפייה מסיליקון ורוצה להיות בטוח שאתה מצויד טוב יותר עם היה לה, זכור את הטיפים והטריקים הבאים.

אי אפשר לקבל יותר מדי תבניות סיליקון בכל מה שקשור ליצירת חוויות מהנות וחינוכיות לילדים ופעילויות

לא משנה מה הילדים שלך אוהבים, אני מתערב שיש תבנית סיליקון שתשמח אותם. אפשר לומר שיש לך "יותר מדי", אבל קל מאוד לעקוב אחרי כולם בדרך זו. השתמש ב- Sharpie וכתוב עליה שהם מיועדים למכולת. זה מבטיח תבניות הסיליקון המשמשות לפינוקים נותרות בטוחות מזון.

עם ה- r תבניות סיליקון ight, תוכלו להכין סבונים המושלמים לכל נושא, פרויקט או מתנה. אם יש לכם מגוון תבניות סיליקון, קל לקשט את השוקולד שלכם עם נושא או אירוע מיוחד.

גמישות זו

יחד עם העובדה כי רק מעט חומרים נדבקים לסיליקון, מקלה על הסרת החלקים המעוצבים מתבניות הסיליקון. בעזרת תבנית סיליקון, ניתן ליצור סודה לשתייה ליצירות קטנות ומדהימות לילדים שיכולות להתפרץ. אם יש לך תבניות סיליקון משני הצדדים, אתה יכול להכין ג'לי או כל מה שאתה רוצה.

הרבה יותר קל להפוך את הצורה מאשר לחתוך דברים מתוך תבנית מתכת בעזרת סכין

במיוחד אם אתה כל הזמן אופה ופוצח מאפינס או ממתקים. אם אתם רוצים להכין תבניות סיליקון בעצמכם, תוכלו לבחור מתוך מגוון תבניות סיליקון כמו פוליאוריטן, פוליסטירן או אפילו פוליקרבונט. בעבודה עם תבניות סיליקון ניתן לשמן אותן (בהמשך עוד), אך הן משמנות את עצמן. למי שרוצה להכין יציקה – בצורת סיליקון, חתכים קטנים אינם מהווים בעיה, מכיוון שמוצרי סיליקון הם אלסטיים באופן סביר ובעת העבודה על תבניות סיליקון ניתן להכין חיתוך גדול עם מעט שומן בלבד ללא שום בעיה.

למרות שתבניות סיליקון אינן עמידות כמו תבניות מתכת

ישנן תבניות מעוצבות במיוחד שתוכלו לקנות. תבניות אפייה מסיליקון קטנות יותר הן גם יותר קלות למצוא וזולות יותר, לכן מינינו את התבניות הזמינות ביותר (ומטה). תבניות סיליקון זולות, קלות להכנה וגמישות מאוד, ומכיוון שהן כל כך צדדיות וזולות, הן בחירה טובה לאפייה ובישול.

כשמזגים חלקי אוראתן או שרף לתבנית סיליקון, עליכם לוודא שלא יישאר סיליקון בחלקים. הבעיה הגדולה ביותר בתבניות סיליקון, במיוחד בתבניות אפייה, היא שעומס החומר בעבודה עם שרף אפוקסי הוא גבוה במיוחד.

כדי להימנע מבעיה זו והצורך בתמיכה יקרה, עליך לבחור סיליקון קשה מספיק בעת הכנת תבנית סיליקון. גם כאן, במידת האפשר, יש להשתמש בגומי סיליקון רך, שכן אחרת הוא יתפרק במהירות ולא יעמוד ללבוש. קשיות הסיליקון או הגומי איננה הגורם המכריע היחיד בבחירת הסיליקון, אלא היא החיתוך מעל לכל דבר אחר. אז היה סבלני וזהיר ככל האפשר בעת הוצאת הריק מהתבנית המתקשה כדי לא למתוח את הסיליקון מעבר לנקודה זו. תבנית סיליקון בטוחה למזון עשויה גומי, כמו AeroMarine, מהווה חלופה טובה לאחסון כללי – סיליקון שנרכש.

זה מעצבן

אבל זה משנה את ההבדל מכיוון שבעוגה שנאפתה בתבנית סיליקון גדולה יש הרבה פחות סדקים מאשר בתבנית סדוקה וניתנת, כמו במקרה של תבנית מתכת. מכיוון שכל כך הרבה יותר קל להסיר פינוקים מתבניות סיליקון, זה גם הופך אותן ליותר תכליתיות, וזה מאמץ נוסף.

לפני שתתחיל לעבוד על פרויקט זה, עליך לשקול כיצד ליישם אותו בצורה הטובה ביותר וליצור את תבניות הסיליקון המתאימות ביותר. אחרי הכל, זה משמש לייצור מזון, ולכן יש להתייחס אליו בזהירות מיוחדת.

לאחר שהתבנית הראשונה נרפאה, עליכם להסיר הכל מבית התבנית. הסר את תבנית הסיליקון ממסת האב שלה והסר את מסת המאסטר שלה ממעטפתה ומשוך אותה בעדינות. לאחר שהסרתם את כל תבניות הסיליקון מהמעטפת שלהן, הכניסו אותן למקפיא לכמה שעות.

גם כאן

כדאי לרסס את תבניות הסיליקון עם הסרת עובש ולתת להן להתייבש במשך 10 דקות. המתן עד שהסיליקון יתקשה לחלוטין כדי שתוכל להסיר אותו מהמסגרת בתבנית הסיליקון המוגמרת. לאחר יציקת כל החלקים, הניחו את היציקות באמבט מים קרים למספר שעות.

דילוג לתוכן