4 דברים שצריך לבדוק לפני שעושים השקעת נדלן

היכולת הזו לפקח על הנכסים עם חתימת המסמכים מעודדת גם בעלי בתים וגם בעלי בתים, אשר בתורם יכולים לקבל משכנתא שנייה על בתיהם לבצע מקדמה על נכסים נוספים. אחת הדרכים העיקריות שבהן משקיע נדל"ן יכול להרוויח כסף היא על ידי הפיכתו לבעלים של נכס להשכרה.

הכנסה זו מתקבלת על ידי אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן כגון סוכני נדל"ן המקבלים עמלות על נדל"ן שעזרו ללקוח לקנות או למכור

או חברות ניהול נכסים המקבלות אחוזים משכר הדירה בתמורה להשלמת עסקאות. תכונה. החלק הטוב ביותר בתזרים המזומנים מהשכרת נדל"ן הוא העובדה שלאחר ששולמו כל החשבונות, הכסף הנוסף נחשב להכנסה פסיבית, כלומר אתה יכול להגדיל את הקצבה החודשית שלך תוך ניהול שאר ההשקעה בעסק שלך.

ככל שאתה משלם את ההלוואה עבור כל נכס שהשקעת בו

ערכו של אותו נכס עולה או עולה. אתה יכול לקבל הרבה מאוד מנכס להשקעה, אבל אם עלויות הבעלות שלך גבוהות משכר הדירה שהוא כרוך בו, תרוקן את חשבון הבנק שלך עם הזמן. בנוסף, לא משנה איזה סוג של נכס אתה קונה, או שאתה הולך להשכיר או למכור מחדש מאוחר יותר, השקעה בנדל"ן דורשת סכום כסף טוב, מה שהופך את זה חיוני לנקוט בצעדים נוספים כדי להבטיח החזר על ההשקעה שלך או לפחות הגן על עצמך. מהפסד עצום.

והרבה יותר קשה לגשת לכסף שהושקע אלא אם כן אתה קודם מוכר או מממן מחדש את הנכס

במקרים מסוימים, אתה יכול לגוון את ההשקעות שלך עם מעט כסף. בין אם משקיעי נדל"ן משתמשים בנכס שלהם כדי לייצר הכנסה מדמי שכירות או יקח את זמנם עד שהזדמנות המכירה המושלמת תופיע, אפשר ליצור תוכנית השקעה חזקה על ידי תשלום חלק קטן יחסית מההשקעה לפני שווי הנכס הכולל.

בדרך כלל

משקיעים מעריכים את כמות התשואה שהם יפיקו מתיקון ומכירת נכסים להשקעה – המכונה "גריטה" – לעומת השכרתו. רוב המשקיעים נוטים לנצל את ההון העצמי של ביתם הראשי ואז להשתמש בו כדי לממן נכס חדש. בניגוד למשקיעים במניות ובאג"ח, בעלי בתים פוטנציאליים יכולים להשתמש במינוף כדי לקנות נדל"ן על ידי תשלום חלק מהערך הכולל מראש ולאחר מכן תשלום היתרה בתוספת ריבית לאורך זמן. אם אתם קונים נדל"ן, תוכלו להשתמש בחוב על ידי לקיחת משכנתא נדל"ן.

בעוד מינוף יכול להגדיל את כמות הנדל"ן שמשקיע יכול לקנות

למשל, מינוף יכול לעזור למשקיע לקנות שני נכסים במקום אחד – משקיעים נבונים אינם ממנפים מבלי להבין את הסיכונים. כאשר משקיעים בנדל"ן, חשוב לשקול את כל הגורמים שיכולים לקבוע האם ההשקעה שלכם משתלמת, לרבות מיקום, אזור, מצב פיננסי, מיסים, מינוף, הכנסות משכירות באזור, איכות הנכס והאם אתם מוכנים לעשות השקעה כה משמעותית. סוג הנכס בו תבחרו להשקיע יכול להיות ההבדל בין רווח טוב להפסד.

למרות שאתה בנדל"ן

השקעה ב-REITS היא כמו קניית מניות. בעיקרון, חברות REIT קונות נדל"ן – זה יכול להיות מסחרי או למגורים – ומשקיעות בתיק הנדל"ן שלהן. REIT נוצר כאשר חברה (או נאמנות) משתמשת בכסף של משקיע כדי לקנות ולנהל נדל"ן מניב. חשוב מכך, REIT נזילים מאוד מכיוון שהם נסחרים בבורסה.

קרנות REIT נוטות לשלם דיבידנדים גבוהים

מה שהופך אותן להשקעה רגילה לפרישה. משקיעים שאינם זקוקים או רוצים הכנסה קבועה יכולים להשקיע מחדש באופן אוטומטי את הדיבידנדים הללו כדי להגדיל עוד יותר את השקעתם. אבל הם יכולים גם להביא לך דיבידנדים על נדל"ן שלא תוכל לגשת אליהם כיחיד.

היתרון הגדול ביותר של השקעה בנדל"ן

הוא תזרים המזומנים או ההכנסה החודשית שמקבלים משקיעים מהשכרת נדל"ן לאחר תשלום כל ההוצאות. זו יכולה להיות השקעה לטווח ארוך, ומשקיעים יכולים לקנות רק נכס אחד או שניים בכל פעם. מצד שני, השקעה בנכסים להשכרה היא דרך טובה לייצר הכנסה והערכה לטווח ארוך. באמצעות מינוף קל יחסית (ובטוח), נכסים להשקעה יכולים להניב תשואות משמעותיות.

אם תבחר לנקוט בגישת השקעה בניהול עצמי

ללא ספק תבלה שעות רבות בניהול הנכס שלך, במיוחד אם תרחיב את תיק ההשקעות שלך כך שיכלול יותר מכמה בתים. עם זאת, לעבור ממישהו שבבעלותו רק נדל"ן למישהו שמשקיע אסטרטגית ומגדיל את תיק ההשקעות שלו דורש קצת יותר מאמץ, במיוחד אם אתה רוצה למקסם תשואה. עבודה עם מנהל נדל"ן מנוסה שמכיר את השוק המקומי ואת דינמיקת השכרות נותנת לך גם את החופש להשקיע ללא חסמים גיאוגרפיים ולהחזיק נכס רווחי בשווקים התואמים את התקציב ואת יעדי ההשקעה שלך.

אתה יכול גם לנצל את היתרונות של שווקי נדל"ן סוהר כגון Roofstock

המספקים שותפים אמינים בכל ההיבטים של תהליך ההשקעה, כולל מימון, ביטוח וניהול נכסים. הדרך היעילה ביותר להשלים תהליך זה היא לפנות לסוכן נדל"ן מנוסה שמבין בענף. כמובן, אם אתה משקיע רק כמה דולרים בפלטפורמת השקעות מקוונת, ייתכן שלא תזדקק לצוות נדל"ן גדול מהמדף (אם כי התייעצות עם יועץ פיננסי מהימן לעולם לא תזיק). אתה יכול להשתמש בכישורים של משקיעים מנוסים כדי להרוויח רווחים לפי השקעות שונות עם הכי פחות זמן והכי פחות סיכון.

אחד היתרונות של אפשרות זו הוא שאתה יכול לעקוב אחר סטטיסטיקות באופן מקוון כדי להציג מידע על היסטוריית ההכנסות שלך מהשקעות. אתה יכול גם לנהל את ההשקעות שלך באינטרנט ותקבל גם סיכום מס לסוף שנה.
עבור עוד פרטים נוספים אודות השקעות נדל"ן בארה"ב ו4 דברים שצריך לבדוק לפני שעושים השקעת נדלן באפשרותך לבקר באתר

העלייה של השקעות מקוונות באמצעות מימון המונים בנדל"ן מקלה בהרבה על הגיוון בשל העובדה שכעת ניתן להשקיע סכומים קטנים בהרבה במגוון נכסים

במקום לשלם את מלוא הסכום עבור אחד בלבד. מעניין לציין שמודל ההשקעות של ייל תומך מאוד בפיזור נדל"ן כחלק מתיק השקעות כולל רב-גוני; גיוון נוסף במגזר הנדל"ן בתוך תיק גדול יותר, כבר מגוון, יספק את הסיכוי הטוב ביותר לתשואה טובה.

נקודות מפתח משקיעים אינם צריכים להיות עשירים

כדי להתחיל, אך עליהם לראות בהשקעה עסק ולחשוב היטב על עמדתם. למרות הפופולריות שלו בעשורים האחרונים, רכישה והחזקה של נדל"ן היא הרבה יותר קשה מהשקעה במניות ובאג"ח. עבור משקיעים מתחילים, שוק הנדל"ן יכול להיראות כמו ספר סגור, ולעתים קרובות זה יכול להיראות כאילו השקעות נדל"ן הן מגזר שקשה להגיע אליו.

אבל אם יש לך את כל המידע שאתה צריך, זה לא צריך. אבל באופן כללי, זיהוי מה באמת חשוב לך מההתחלה יקל על ההחלטות ויכול גם לעזור לך להימנע מהשיתוק האנליטי בזמן שאתה מצמצם את אפשרויות ההשקעה בנדל"ן שלך.

דילוג לתוכן